• صفحه اصلی
  • عمومی
  • اعطای سهام به جاماندگان قطعی شد / چه کسانی زودتر سهام عدالت می گیرند؟
تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

اعطای سهام به جاماندگان قطعی شد / چه کسانی زودتر سهام عدالت می گیرند؟

کارگروهی متشکل از وزارت اقتصاد و وزارت تعاون برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تشکیل شده و اختصاص این سهام در سال جاری، قطعی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، مشمولان سهام عدالت در ۲۰ گروه شناسایی شده بودند که شامل کارکنان شاغل، کمیته امداد، بهزیستی می‌شدند. در حال حاضر نیز باید استعلام صورت گیرد، اما برآوردها حدود ۵ میلیون نفر است.

همچنین  یک میلیون و ۳۰۰هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد، سهام عدالت دریافت نکرده‌اند، این افراد، بخشی از جاماندگان هستند و بر اساس قانون باید سهام به آن‌ها واگذار شود که این سهام با تخفیف به آنها واگذار خواهد شد. نزدیک به دو میلیون و ۳۰۰هزار از افراد تحت پوشش بهزیستی نیز، بخشی از جاماندگان سهام عدالت هستند. 

چه اشخاصی در اولویت دریافت سهام عدالت هستند؟

افرادی که برای دریافت سهام در اولویت قرار می‌گیرند، حدود چهار تا پنج میلیون نفر هستند. اولویت بعدی، افرادی هستند که تحت پوشش نیستند، اما بر اساس قانون و اطلاعاتی که وضعیت دارایی، درآمد و شرایط زندگی آنها را تعریف می‌کند، با روش علمی شناسایی خواهند شد.

برای مشاهده مشروح خبر مطلب «آغاز فرآیند اختصاص سهام عدالت به جاماندگان / ۵ میلیون نفر سهام عدالت دریافت می کنند» را مطالعه کنید

این مطلب برایم مفید است
۵۸ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • حسین از بابل
    ۰ ۰

    کارگران را دربیاید. بااین همه نفت و گاز و منابع ملی خیلی زندگی به کارگران سخت میگذره

دیگر رسانه‌ها