کد خبر 558815

در گفت‌وگو با یک مقام مسئول؛

علت شلوغی مراکز تعویض پلاک مشخص شد

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: فعالیت ۵۰ درصدی مراکز تعویض پلاک به دلیل شیوع ویروس کرونا دلیل صف‌های طولانی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، بعد از ایجاد صف‌های طولانی و معطلی شهروندان در مراکز شماره‌گذاری پایتخت، پلیس برای جلوگیری از ازدحام علاوه بر نوبت‌دهی اینترنتی، تمام امور اداری نقل و انتقال پلاک را به صورت مجازی هم انجام می‌دهد.

سرهنگ حسین رمضانی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا درباره دلایل صف‌های شلوغ مراکز تعویض پلاک گفت: علت شلوغی‌ها کاهش ۵۰ درصدی ارائه خدمات در این مراکز به دلیل نگرانی‌ها از شیوع کرونا است که برای حفظ سلامتی مردم چاره‌ای جز این کار نبود.

وی بیان کرد: در چندین ماه گذشته نوبت‌دهی اینترنتی برای این مراکز عملیاتی شده که مجبور بودیم سامانه نوبت‌دهی را هم نسبت به این دستور محدود کنیم.

رمضانی ادامه داد: با محدود کردن سامانه نوبت‌دهی اینترنتی وقتی که مردم برای دریافت نوبت اینترنتی مراجعه می‌کردند، خیلی زود نوبت‌ها پر می‌شد.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا درباره سودجویی برخی از افراد از این شرایط گفت: به هیچ عنوان امکان ندارد که در سامانه نوبت‌دهی اینترنتی کسی نوبت رزرو کند و بعد نوبت خود را به شخص دیگری بفروشد، لذا از شهروندان می خواهیم که به هیچ سودجویی برای دریافت نوبت پول ندهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • صمد اخلاق عالی
    ۰ ۰

    سلام وقت بخیر ضمن عرض خسته نباشی خدمت کادر نیروی انتظامی بخصوص نیروی راهنمایی و رانندگی الان مشکلی که پیش آمده این هست که ما حدود یک ماهی هست که هرچی وارد سامانه در ساعت مقرر میشویم ظرف دو دقیقه پر میشود و نمی‌توانیم ثبت نام کنیم و نوبت بگیریم و از دیگر دوستان هم سوال میکنیم همین مشکل را دارند یک پیشنهاد دارم باید سیستم به روز رسانی شود و این مشکلات حذف شود ۱- هر کس با شماره موبایلش و شماره خودرو ثبت نام کرد غیر از خودش نتوان به دیگری فروخت و دلال بازی حذف شود ۲_ سیستم محدودیت برداشته شود هر کس بتواند یه ثبت نام بزند و خود سیستم به نوبت به همه یه وقت اعلام کند که نیازی نباشد هر روز وار سیستم بشویم و برای افراد یه روز رزو شود و پیامک ارسال شود