کد خبر 554909

ادامه ممنوعیت ورود به مازندران تا هفته آینده

طرح ممنوعیت تردد از یکشنبه ۲۴مرداد آغاز شد و از ابتدای اجرای این طرح تا امروز جمعه بیش از ۱۲هزار دستگاه خودرو از ورودی‌های مازندران به مبدا برگشت داده و بیش از ۶هزار دستگاه خودرو نیز یک میلیون تومان جریمه شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، ممنوعیت ورود خودرو‌های غیر بومی به مازندران تا آخر هفته آینده ادامه دارد.

 سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ورودی‌های مازندران تا پایان هفته آینده به روی خودرو‌های غیر بومی بسته خواهد بود، به افرادی که قصد سفر به مازندران را دارند توصیه کرد به این استان سفر نکنند، زیرا حتما متوقف و به مبدا برگشت داده می‌شوند.

او افزود: یک تیم از ماموران پلیس راه به همراه یک تیم از عوامل انتظامی، شبانه روز در مبادی ورودی به استان مستقر هستند و اجازه ورود به خودرو‌های غیر بومی را نمی‌دهند.

سرپرست پلیس راه مازندران ادامه داد: طرح ممنوعیت تردد از یکشنبه ۲۴ مرداد آغاز شد و از ابتدای اجرای این طرح تا امروز جمعه بیش از ۱۲ هزار دستگاه خودرو از ورودی‌های مازندران به مبدا برگشت داده و بیش از ۶ هزار دستگاه خودرو نیز یک میلیون تومان جریمه شدند.

سرهنگ عبادی با بیان اینکه تردد خودرو‌ها در همه محور‌های استان کاملا نظارت می‌شود، گفت: ترافیک در جاده‌های استان اکنون عادی و روان است.

او افزود: محور کندوان نیز برای ادامه تعمیرات راهداری از یکشنبه ۳۱ مرداد تا سه شنبه ۲ شهریور بسته خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • شمالی
    ۰ ۰

    پس این همه ماشین پلاک شهرستان اطراف سد شیرین رود از کجا اوندن مرواز کردن که از دستتون در رفتن ،الکی شعار ندین همه به خاطر کرفتن جرینه از مردمه بدبخته نه کنترل کرونا خودتون رو گول بزنید