کد خبر 531456

شرط بازگشایی مجدد تالار‌ها اعلام شد

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ از بازگشایی و فعالیت مجدد تالارها مشروط بر رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی از امروز خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  ایلنا، نادر مرادی در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی مکاتبات، رای‌زنی‌ها و پیگیری‌های مستمر اتاق اصناف ایران مبنی بر بازگشایی وفعالیت مجدد تالار‌ها، کمیته امنیتی- اجتماعی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا امروز پنجشنبه ششم خردادماه موافقت خود را در خصوص صدور مجوز فعالیت مجدد تالارها مشروط بر رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و نظارت دقیق بر اجرای ضوابط و دستورالعمل‌ها اعلام داشت.

وی ادامه داد: براین اساس مقرر شد در فضای باز تالارها با در نظر گرفتن فاصله ۳ متر برای هر صندلی و تامین فضای ۸ متر مربع برای هرنفر ،حداکثر با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت و پذیرش مشتری برای خدمات صورت پذیرد. 

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ بیان داشت: در خصوص فضای بسته و مسقف تالارها(سالن) نیز علاوه بر الزام رعایت دستورالعمل‌ها اعلام شده در فضای باز، رعایت محدودیت پذیرش مشتری در شهرهای قرمز حداکثر تا ۱۵ نفر، نارنجی ۲۰ نفر، زرد ۳۰ نفر و در شهر ها با شرایط آبی تا ۵۰ نفر لازم‌ و ضروری است. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • تنهت
    ۰ ۰

    با سلام چرا تالارها میتونن باز کنن و چرا عروسی که اصلا چیز واجبی نیست میشه برگزار بشه اما مدارس نه بابا بچه ها هیچی یاد نگرفتن تو را خدا یه فکری به حال مدارس کنید نه مثل پارسال که فقط یک ماه دو روز یکبار اگه روزی دوبارم رفتن هنوز ایراد نداره اما تا اخر سال باشه به خدا بچه ها درسها رو خوب یاد نگرفتن و این امتحان نیست که بچه ها دارن میدن پس به فکر بچه های ما نه به فکر مملکت باشید که پس فردا هیچکدوم ار بچه ها سواد درستی ندارن