کد خبر 527759

سخنگوی ستاد کرونا؛

تاریخ امتحانات نهایی تغییر نمی‎ کند

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد امتحانات نهایی نهم و دوازدهم سر موعد مقرر برگزار شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره آخرین وضعیت برگزاری امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم توضیح داد: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد این امتحانات سر موعد مقرر برگزار شود.

وی با بیان اینکه تا کنون هیچ تغییری در زمان برگزاری امتحانات ایجاد نشده است گفت: بررسی این موضوع در جلسه فردا هم در دستور کار نیست.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا امتحانات باید در کلاس با تعداد بسیار کم دانش آموزان برگزار شود، تهویه کلاس مناسب باشد و یا در فضای باز باشد. به طوری که در هر مدرسه تعداد کمی برای امتحانات حضوری و نهایتا ۳۰ نفر خواهد بود. با توجه به فضای باز و تعداد کلاس‌هایی که وجود دارد، می‌توان برای این دو پایه به صورت حضوری امتحانات را برگزار کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • زارع
    ۰ ۰

    آخه اگر با ۳۰ نفر آزمون میگیرید پس ۹۰ دانش آموز ما درساعت ۹ صبح تو یه سالن اجتماعات چکار می کنند .پس شماره بدید تا بگیم کدام مدرسه در چه وضعی ماموربهداشت شما تایید کرده وخلاف حرف های شماست.