کد خبر 522727

واکنش معاون دفتر رییس‌جمهور به تقطیع اظهارات روحانی

معاون دفتر رییس‌جمهور به تقطیع و تحریف بخشی از صحبت‌های رییس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی در روز پنج شنبه، واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، علیرضا معزی با انتقاد از بازنمایی مغرضانه اظهارات رییس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: روحانی در بخشی از مراسم که مربوط به افتتاح ۱۵۰ طرح شیلات بود، در توضیحاتی مرتبط با طرح‌های افتتاح شده، از ارجحیت استفاده از گوشت آبزیان به گوشت قرمز بر اساس استانداردهای سلامت سخن گفت و ابراز امیدواری کرد عادت مصرف مردم به سوی این فرآورده‌های مغذی‌تر و مفیدتر تغییر یابد.

وی افزود: او البته پیش و پس از بیان این جملات، صریحاً تاکید کرد که اگر فرآورده‌ها با قیمت مناسب و به اندازه کافی عرضه شده و در اختیار مردم قرار گیرد، می‌توان انتظار چنین تغییری را داشت.

معزی افزود:‌ با این حال جریان تحریف از دیروز با تقطیع جملات رییس‌جمهور و حذف بخش‌هایی که مربوط به ضرورت عرضه آبزیان به قیمت مناسب بوده است،‌ محتوای سخن را طوری بازنمایی می‌کنند که انگار روحانی در پی گرانی گوشت و مرغ و به عنوان راه حل، از مردم خواسته ماهی و میگو استفاده کنند.

معزی با تقبیح این رویکرد جریان تحریف، آن را مخل آرامش روانی مردم و زایل‌کننده اعتماد عمومی برشمرد و خاطرنشان کرد: جالب است که مخالفان داخلی و خارجی دولت یک بار دیگر به موضع مشترکی در خصوص یک مساله رسیده‌اند و با ارائه اطلاعات ناقص، سعی در وارونه جلوه داده جملات روحانی دارند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • علی
  ۱ ۰

  حسن آقا و معاون دفتر رییس جمهور ...
  بدلیل بالا بودن قیمت دلار و ارز تمام ماهی های صید شده در سواحل و بنادر ایران به کشور های عربی صادر میشود.
  شما ها چقدر نادانید !!
  قیمت دلار را پایین بیار .