کد خبر 520810

رابط احمدی نژاد با خانواده آیت الله هاشمی لو رفت

عبدالرضا داوری در توئیتی نوشت: از سال ۱۳۹۱، محمود احمدی نژاد، یک رابط و پیام رسان ثابت با خاندان رفسنجانی دارد که پیام طرفین را منتقل می کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، در چند روز گذشته، فائزه هاشمی در گفتگویی در کلاب هاوس بیان کرد که محمود احمدی‌نژاد به او برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پیشنهاد معاون اولی داده ولی او به خاطر عملکردش در سال ۸۸ و توهین‌هایی که به پدرش کرده نپذیرفته است. 

دفتر احمدی نژاد به سرعت به اظهارات دختر آیت الله هاشمی واکنش نشان داد و در اطلاعیه نوشت:« این موضوع به قدری از واقعیت و حقیقت به دور است که نیاز به تکذیب نداشت، لیکن این دفتر جهت ثبت رسمی آن، قویاً و قاطعانه آن را تکذیب کرد.»

به دنبال این جنجال، عبدالرضا داوری، مشاور سابق رییس دولت نهم و دهم، در توئیتی نوشت: از سال ۱۳۹۱، محمود احمدی نژاد، یک رابط و پیامرسان ثابت با خاندان رفسنجانی دارد که پیام طرفین را منتقل میکند. نام این فرد، «خ.ن» است و از اعضای دفتر رییس جمهور در دولت دهم بود. او از طرف حمید بقایی ابتدا برای ارتباط با فاطمه هاشمی و سپس با سایر اعضای خاندان هاشمی ماموریت یافت.

رابط احمدی نژاد با خانواده آیت الله هاشمی لو رفت

272

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • احمد
  ۰ ۰

  خیلی احمق ند که دوباره بیان چونکه دیکه چیزی نمانده که چپاوت کنند

 • ناشناس
  ۰ ۴

  خاله نرگس است ؟دست بردارید اگر احمدی بیاید ۳۰ میلیون رای دارد

 • ناشناس
  ۱ ۰

  یکبار آقایان در پستی در کشور ظاهر شدن خدای چه کردید حال به چه رویی دوباره حسرت همی چی به دلمون موند این دفعه به نون سفره مون رحم کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقا این همون ن.خ خودمونه ( نورالله خانزاده)

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ایمان داشت ولی سواد نداشت