کد خبر 515483

حذفیات کنکور ۱۴۰۰ به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: حجم کتاب های درسی برای امتحانات تعیین و در سایت سازمان پژوهش و برنامه ریزی اعلام و برای کنکور نیز به سازمان سنجش اعلام شده و از سوی این سازمان اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر،  محسن حاجی میرزایی در حاشیه نشست با شورای معاونین، مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، در نخستین نشست خود در سال جدید گفت: امسال بر اساس مجوز ستاد ملی کرونا، وضعیت حضوری و غیرحضوری بودن امتحانات تعیین می‌شود.

وی گفت: ارزشیابی از پیشرفت تحصیلی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید مطمئن شویم عمل آموزش با کیفیت انجام شده است.

وزیر آموزش و پرورش در این نشست گفت: فلسفه آموزش و پرورش ارتقای کیفیت یادگیری است و این هدف نباید در بستر مقدمات و تمهیدات در اذهان تغییر کند.

وی تصریح کرد: باید حضور کارگزاران تعلیم و تربیت تأثیرگذار باشد و به افزایش آگاهی و توانمندی دانش آموزان منجر شود.

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه ارزشیابی مستمر یک ضرورت انکارناپذیر است، گفت: ارزیابی باید مستمر انجام و نشست‌های کاری باید به یافته‌های جدید و طراحی‌های نوع ختم شود.

وی گفت: در مدیریت اصل بر این است که برای حل مسئله آن را درک و تبیین کنیم و عملاً خود شخص با اندیشه و تدبر در آن وارد شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: بزرگ‌ترین شرافت انسانی در هستی، وظیفه سنگین پرورش انسان هاست که به ما متولیان تعلیم و تربیت واگذار شده است.

وی افزود: بر اساس گزارش مدیرکل و معاونین و رؤسا، عملکرد استان در برخی شاخص‌ها برتر از میانگین کشور و بیانگر تلاش جمعی و خوب مجموعه آموزش و پرورش استان است.

حاجی میرزایی گفت: آنچه می‌ماند تابلویی از عملکرد شما برای نسل‌های آینده است و سعی کنید با محوریت تحول در تعلیم و تربیت فعالیت کنید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حسین
  ۲ ۰

  مدارس حضوری اصلاخوب نیست
  مجازی خیلی خوبه عالیه
  البته بااین شرایطم نمیشه که حضوری رفت

 • ناشناس
  ۲ ۰

  دیگه حددفیات کنکوروحذفیات امتحانا نهایی روبزارین
  پس دیگه کی موقعش میشه؟!

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام
  واقعا توی این شرایط کرونا به حضوری گرفتن امتحانات فک میکنید !!!!!!!!!😑

 • امیر حسین
  ۰ ۰

  با سلام وزیر محترم گفتند که حذفیات در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درج شده که کذب بود

 • علیرضا
  ۰ ۰

  زود اعلام کنین لطفا
  چون دیگه چیزی نمونده تا کنکور

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اونای کنکور هستن برین کل کتاب بخونین. اینا فقط دروغ میگن وقتی بری سر جلسه کنکور میبینی از اونای که گفتن حذف شده سوال ترکیبی اومده اون موقع دهنت سه متر باز میمونه میگی کاش خونده بودم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فقط خدا رحم کنه چه به سرمون میاد