کد خبر 509438

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تشریح کرد؛

جزییات نامه سیدمحمد خاتمی به رهبر انقلاب

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره جزییات نامه سیدمحمد خاتمی به رهبر انقلاب گفت: این نامه تقریباً‌ برای دو ماه گذشته است و در مجموع ۳۷ صفحه است. در خصوص دغدغه‌ها و آینده انقلاب و کشور با رهبری صحبت کرده‌اند و برای دهه پیش رو راه حل‌هایی ارائه کرده‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره جزییات نامه سیدمحمد خاتمی به رهبر انقلاب گفت: این نامه تقریباً‌ برای دو ماه گذشته است و در مجموع ۳۷ صفحه است. در خصوص دغدغه‌ها و آینده انقلاب و کشور با رهبری صحبت کرده‌اند و برای دهه پیش رو راه حل‌هایی ارائه کرده‌اند.

محمدجواد حق‌شناس در خصوص جزییات نامه سیدمحمد خاتمی به رهبر انقلاب، اظهار کرد: خبر نامه سیدمحمد خاتمی خطاب به رهبری را شنیدم که البته تقریباً‌ برای دو ماه گذشته است و در مجموع ۳۷ صفحه است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: در این نامه در خصوص دغدغه‌ها و آینده انقلاب و کشور با رهبری صحبت کرده‌اند و برای دهه پیش رو راه حل‌هایی ارائه کرده‌اند.

وی بیان کرد: به نظر من وجود ارتباط مستمر و برنامه‌ریزی شده و بدون انقطاع با رهبر انقلاب یکی از نیازهای جامعه و جریان اصلاح طلب است چرا که از آنجایی که رهبری مسئولیت عام نسبت به جامعه دارد نمی‌تواند از دیدگاه‌های جریانات مختلف بی‌نیاز باشد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ادامه داد: بر همین اساس این اصل،‌ یک اصل بدیهی و یک نیاز جدی تلقی می‌شود. نشست‌ها و دیدارهای اصلاح‌طلبان با رهبری باید حضوراً‌ پیگیری می‌شد که متأسفانه در این سال‌ها این اقدام صورت نگرفت و به نظر من یک نقیصه بوده است که باید به آن توجه شود و اگر این امکان حضوری فراهم نمی‌شد حداقل باید به صورت مکتوب دیدگاه‌ها و نظرات را به رهبری منعکس می‌کردیم؛ به نظر من این موضوع بسیار ارزشمند است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ایرانی
  ۱۰ ۲

  فیلم جدیده... برای سرگرم کردن مردم

 • علی
  ۳ ۱۶

  درود خدا بر رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العضما امام خامنه ای و سلام خدا بر رئیس اصلاحات حضرت حجت الاسلام ولمسلمین سیدمحمد خاتمی

 • شهرام
  ۸ ۱

  اگه از جزئیات چیزی نمی دونین تیتر نزنین خب.

 • محمدرضا زنگنه
  ۳ ۳

  آقای بزرگوار از روحانی متمئن تر شما که از طریق ریاست جمهوری ۸ سال بر گرده مردم تاختید . تازه میگید با رهبر صبحت نکرده رئیس جمهور و تمام وزرایش از حزب شما بود تا کی عوام فریبی

 • منصور
  ۶ ۷

  آقایان اصلاح طلب اگر شرشان را از سر کشور باز کنند کشور دیگر نه مشکلی دارد و نیاز به راه حل مشکل. مرده باد اصلاح طلبان

 • بی نام
  ۷ ۳

  هم اصول گرا را دیدیم هم اصلاح طلبو.. هر دو امتحان خودشون و پس دادند... راه برون رفت از این وضعیت که تیم مدیران اجرایی کشور درست کرده اند وهزینه زیادی برای نظام و مردم بوجود آوردند این است که ریاست جمهوری از قانون اساسی حذف و اختیارات کشور به رهبر معظم انقلاب واگذار شود، اعضای کابینه را شخصا انتخاب کنند و زیر نظر ایشان کار کنند...

 • سعید
  ۶ ۱

  امروز در دیجی کالا یک کیلو گوشت گوسفند رو گذاشته 220 هزار تومان . بهتره فکر نون باشین ، خربزه آبه.

 • ناشناس
  ۲ ۴

  درودبرخاتمی آدمهای بزرگ همیشه گرفتارتهمت بداندیشان است