کد خبر 508169

دروغ چندش آور احمدی ‌نژاد؛

حدادعادل احمدی ‌نژاد را تهدید به شکایت کرد

غلامعلی حدادعادل، رییس «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» با انتشار جوابیه به اظهارت روز گذشتۀ «محمود احمدی‌نژاد» واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، متن کامل توضیحات حدادعادل به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

در جلسه‌ای که اینجانب با گروهی از دانشجویان دربارۀ انتخابات سال ۱۴۰۰ داشتم، هنگامی که سخن از تعدد نامزدها و اعلام نظر شورای محترم نگهبان به میان آمد، بر حسب برداشت و تحلیل خود و با توجه به رد صلاحیت آقای احمدی‌نژاد در سال ۹۶ و همچنین توصیۀ سخنگوی آن شورا که «کسانی که نوبت قبل رد شده‌اند ثبت‌نام نکنند» نظر خود را اعلام کردم.

آقای احمدی‌نژاد در واکنش خود به این اظهارنظر، آن را علامت مهندسی انتخابات گرفته و با بیاناتی که خاص خود ایشان است، به این بهانه ورود خود را به صحنه انتخابات آینده کلید زده است. من صریحاً اعلام می‌کنم که آنچه گفته‌ام یک پیش‌بینی مسبوق به دلایل متعدد بوده است و تصمیم‌گیری دربارۀ ایشان بر عهدۀ خود شورای محترم نگهبان است.

نکتۀ دیگری که در واکنش ایشان آمده مطالبی است که دربارۀ مجلس هفتم گفته‌اند. برخلاف اظهارات ایشان همه می‌دانند که مجلس هفتم بیش از هر مجلس دیگری از دولت ایشان حمایت کرده است و بیشترین کژتابی را نیز همان مجلس از آقای احمدی‌نژاد دیده است.

در این زمینه بخوانید:

اولین واکنش به ماجرای حدادعادل و دست‌بوسی فرح +عکس

 

احمدی‌نژاد:حدادعادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسید

در دوره مجلس هفتم، احمدی نژاد رفتار دیکتاتوری داشت

آقای احمدی‌نژاد رسماً و صریحاً مصوبات مجلس را که پس از تأیید شورای محترم نگهبان صورت قانون می‌یافته در کشوی میز خود نگاه می‌داشته و آنها را برای اجرا ابلاغ نمی‌کرده است. مخالفت مجلس هفتم با این رفتار دیکتاتورمآبانه، دفاع از حقوق ملت و نمایندگان ملت بوده است.

آنچه دربارۀ دست‌بوسی فرح گفته‌اند نیز دروغ محض چندش‌آور و سناریوی رسوایی است که فقط دشمنان از آن سود می‌برند. اینجانب در سال‌های قبل از انقلاب هیچ رابطه‌ای با دفتر فرح نداشته‌ و هیچگاه او را ندیدم، لذا دروغگویی آقای احمدی‌نژاد محرز و اصل دست‌بوسی و عکسی که به ادعای ایشان نزد همسر شهید دکتر فاطمی موجود بوده نیز از ساخته‌های ایشان است.

مرتبط ساختن این موضوع با دستگیری همسر دکتر فاطمی نیز دروغ دیگری است که به منظور خاصی طراحی شده است. دربارۀ علت دستگیری آن خانم مقاماتی که وی را دستگیر کرده‌اند می‌توانند توضیح دهند و درنهایت کمترین مطالبه از آقای احمدی‌نژاد این است که بر ادعای خود سند ارائه دهد.

پروندۀ دستگیری و بازجویی و زندان اینجانب و اخراجم از دانشگاه در سال‌های قبل از انقلاب، در مرکز اسناد انقلاب اسلامی موجود است که می‌تواند پاسخی روشن به کسانی باشد که دربارۀ انقلاب کمترین رنجی تحمل نکرده‌اند.

اینجانب حق شکایت از آقای احمدی‌نژاد را به سبب نشر اکاذیب و افترایی که به من زده برای خود محفوظ می‌دانم و اطمینان دارم با رسیدگی به ادعای ایشان، حقیقت بر همگان روشن خواهد شد.

آقای احمدی‌نژاد؛ من از شما در قبال کمک‌هایی که به شما کرده‌ام هیچ انتظار تشکر و سپاس ندارم، چون دیده‌ام که چگونه در حق بزرگان کشور -با همۀ عنایتی که به شما داشته‌اند- ناسپاسی کرده‌اید.

زخم زبان‌ها و تهمت‌های شما را نیز برای خودم در پیشگاه خداوند اجر و پاداش محسوب می‌کنم و این آزارها را پیام طبیعی استقامت خود در راه امام راحل و رهبری عزیز و معظم انقلاب می‌دانم و این مختصر را با بیتی از حافظ به پایان می‌برم که گفته است: «بر ما بسی کمان ملامت کشیده‌اند - تا کار خود ز ابروی جانان گشاده‌ایم».

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • بافز از اصفهان
  ۱ ۳

  ازمسعولین که همه شان برای کشور زحمت کشیدهاند تقاصی گدشت و خویشتن داری مینمایم

 • علی
  ۱۰ ۳

  اگه فرح شما ها رو از عراق نجات نمی داد الان معلوم نبود کجا بودید و ایران عزیز ما آباد بود

 • ناشناس
  ۱۲ ۴

  کی دنبال اجر از خداست.اونیکه مدرسه تو خیابون فرشته داره خخخخخ

 • ناشناس
  ۹ ۴

  با انتشار چنین مطالبی تنور انتخابات داغ نمیشود .
  نه نمایندگانی که با ۱۳ درصد آرای انتخاباتی بر کرسی وکالت نشسته اند نه رئیس جمهور آینده دردی از دل ملت بر نخواهند داشت

 • ناشناس
  ۷ ۷

  احمدی‌نژاد موقع ریاستش خیلی بگم بگم میکرد حالا هم تو فکر مردم نیست دنبال دوختن پالونی برای تن خودشه والا اگر راست میگی خوب یکسرش کن بره.

 • ناشناس
  ۹ ۱

  بزار کنار این حرفها و قیمت خونه کجاست قیمت ماشین کجاست مردم پول نان را ندارند شما با این حرفها مردم رو گذاشتید سرکار

 • ناشناس
  ۹ ۴

  کاش شماها یک ذره از غیرت بانو فرح پهلوی روداشتین ویکی از هزاران نمونه کار خوبی که ایشون انجام دادن روانجام میدادین شماها فقط به فکر مال اندوزی بودین وبدبخت تر کردن مردم

 • علی
  ۵ ۲

  در سال ۱۳۵۰ در فصل تابستان در غرب کشور یک سیل کوچک راه می افته و به یک روستا که در اثر سیل خسارت دیده بود فرح با هلیکوپتر وارد این روستا شد و از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده کرده بود و کمک‌های خودشان را به مردم روستا رساندند درود بر شرفش یک زن غیرتمند

 • ناشناس
  ۱ ۱

  اقای حداد عادل نون به نرخ روز‌

 • علیرصا
  ۰ ۰

  پس کجاشو بوسیدی راست بگو کارت ندارم

 • محمدجواد
  ۰ ۰

  شعار ما احمدی نژاد ما احمدی نژاد میخواهیم