کد خبر 460788

تا عصر امروز؛

حقوق بازنشستگان کشوری واریز می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت:با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور حقوق یک میلیون و ۴۷۱ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر تحت پوشش این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، فتح الله شعبانی افزود: نوبت پنجم وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی از مرحله دوم این نوع تسهیلات، پیش از ظهر امروز به حساب حدود ۲۴ هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط واریز شده است.

اکبر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی پیش از این گفته بود: امسال ۳۵۰ هزار فقره وام قرض الحسنه ۱۰ میلیونی برای بازنشستگان تدارک دیده شده که آخر هر ماه به تعدادی به نوبت پرداخت می شود.

وی ادامه داد: مضاف بر این تسهیلات فصلی مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای ازدواج فرزندان بازنشستگان در نظرگرفته شده که هر فصل بر اساس قرعه کشی به کسانی که فرزندان در آستانه ازدواج دارند، تعلق می گیرد.

در این زمینه بخوانید:

پرداخت تسهیلات کرونایی به بازنشستگان

سنوات ارفاقی بازنشستگان در همسان سازی محاسبه شود

افزایش حقوق بازنشستگان از ابتدای مهر

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: عمده این کارها و طرح ها مشارکتی بوده و منابع صندوق درگیر آن نیست.

وی با بیان اینکه صندوق بازشستگی منابع آن چنانی ندارد که بخواهد طرح های بزرگی را اجرا کند، گفت: صندوق توانسته با مشارکت و تعامل با بانک عامل و همچنین شرکت ها و سازمان های که با این مجموعه همکاری می کنند این تسهیلات  را برای بازنشستگان  ایجاد کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر