{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434724

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره دریافت شهریه مهدهای کودک از والدین در برخی از استان‌های کشور توضیحاتی داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درخصوص دریافت شهریه مهدهای کودک از والدین در پی تعطیلی مهدها به علت شیوع ویروس کرونا در برخی استان‌ها اظهار کرد: مهدهای کودک حق ندارند که از والدین به خاطر ماه‌هایی که کودکان در مهد نبودند شهریه دریافت کنند.

وی بیان کرد: اگر کودک فقط یک روز در ماه در مهد کودک حضور داشت، آنگاه مهد می‌تواند شهریه کل ماه را دریافت کند. پس در شرایط فعلی مهدهای کودک باید شهریه ثابت اسفند ماه ۹۸ را دریافت کنند، اما شهریه ماه‌های فروردین و اردیبهشت را که کودکان هیچ روزی در مهد حضور نداشتند، نمی‌توانند دریافت کنند.

فرید تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از سوی مهدهای کودک مبنی بر دریافت شهریه فروردین و اردیبهشت ماه در سایر شهرستان‌ها و استان‌های کشور حتما با مراجعه به بهزیستی شهرستان و یا استان مربوطه مورد تخلف را اعلام کنند تا بهزیستی به این موارد رسیدگی کند و همچنین والدین می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۰۱۲۳۳۳، اسامی مهدهای متخلف را اعلام کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری