{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422016

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:تمامی متخصصان عفونی، داخلی و پزشکان عمومی از تعطیلی مطب خودداری و در ایام تعطیلات نوروز نیز هماهنگی‌های لازم را جهت زمانبندی با دانشگاه‌های علوم پزشکی به عمل آورند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، قاسم جان بابایی روز چهارشنبه، طی بخشنامه‌ای ضمن قدردانی و قدردانی از همراهی و مساعی دانشگاه‌ها و مراکز درمانی در خصوص پذیرش و انجام اقدامات پیشگیری - تشخیصی و درمانی بیماران مشکوک به کرونا گفت: با توجه به اهمیت موضوع و وضعیت موجود موسسات پزشکی و واحدهای درمانی از جمله درمانگاه‌ها مطابق با ساعات فعالیت مندرج در پروانه بهره برداری و مطب پزشکان بر اساس ساعات اعلامی به سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان آن دانشگاه طبق روال جاری فعالیت نمایند و هرگونه تعطیلی مؤسسات پزشکی و مطب پزشکان تخلف محسوب می‌شود.

 وی افزود: تمامی متخصصان عفونی، داخلی و پزشکان عمومی از تعطیلی مطب خودداری و در ایام تعطیلات نوروز نیز هماهنگی‌های لازم را جهت زمانبندی با دانشگاه‌های علوم پزشکی به عمل آورند.

جان بابایی خاطرنشان کرد: شاغلان حرف پزشکی و وابسته ضمن رعایت پروتکل‌های اعلامی، مکلفند در مواقعی که به منظور پیش‌گیری از بیماری‌های واگیر یا در هنگام بروز بحران که از سوی نظام پزشکی یا مراجع قانونی اعلام می‌شود، همکاری لازم را معمول دارند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری