کد خبر 374062

انفجار تخم مرغ پخته شده دختر ۲۲ساله را نابینا کرد +عکس

یک دختر ۲۲ساله که بر اساس یک دستورالعمل اینترنتی تعدادی تخم مرغ را آب پز کرده بود، با یک فاجعه مواجه شد. یعنی به محض خارج کردن تخم مرغ‌ها از مایکروویو با انفجار تخم مرغ‌ها در صورتش رو به رو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، بسیاری از افرادی که از مایکروویو استفاده می کنند می دانند که قرار دادن برخی موارد در مایکروویو اشتباه و خطرناک است. اما شاید بسیاری از افراد مطلع نباشند که بهتر است تخم مرغ را روی اجاق گاز یا اجاق برقی آماد کنند نه داخل مایکروویو.

712546_432

بتانی راسر ، 22 ساله ، سه شنبه گذشته پس از آن که تصمیم گرفت تخم مرغ آب پز برای صبحانه خود آماده کند، سری به گوگل زد تا ببیند روش آب پز کردن تخم مرغ در مایکروویو چگونه است. بر اساس این دستورها او تصمیم گرفت بدون هم زدن تخم مرغ ها و با کمی نمک، تخم مرغ ها را در آب و داخل مایکروویو آماده کند. اما اتفاقی که پس از آن رخ داد بسیار ناراحت کننده بود.

 او تخم مرغها را به مدت شش دقیقه در 600 وات قدرت پخت و سپس آنها را از مایکروویو بیرون آورد تا خنک شود. اما تخم مرغها در صورت او منفجر شدند و نه تنها تمام صورتش را سوزاندند بلکه باعث شدند چشم راستش آسیب دائمی ببیند.  در شبکه های مجازی و یوتیوب دستورالعمل های فراوانی برای آماده کردن غذا در مایکروویو وجود دارد اما آیا همه این دستورها معتبرند؟ به نظر می رسد خیر.

712547_484

این دختر بدشانس می گوید من تمامی دستورالعمل را مو به مو انجام دادم و نمی دانم چرا باید چنین بلایی سرم بیاید. زمانی که تخم مرغ ها داخل مایکروویو بودند خوب به نظر می رسیدند. پزشکان هنوز مطمئن نیستند که آیا صدمه به چشم راست او و نابینایی وی قابل درمان است یا خیر اما پوست صورتش نیز به شدت آسیب دیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • abedi
    ۰ ۰

    چه عجیب منکه زیاد تخم مرغ آب پز می خورم پس باید احتیاط کنم ترسناک شد