کد خبر 356917

عکسی کمتر دیده شده از یک سقوط دردناک

برخی از عکس‌ها در کنار تاریخی بودن بسیار ناراحت کننده‌اند. عکسهایی که البته به نوعی آموزنده نیز به نظر می‌رسند. یکی از مشهورترین تصاویر را می‌توان تصویر سقوط یک نوجوان ۱۴ساله از هواپیما دانست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، گاهی برخی تصاویر به شکل تصادفی ثبت می شوند اما تا سال ها بعد به شدت اثر گذارند. ماجرای تصویر ضمیمه این مطلب نیز یکی از همین موارد است.

نوجوان ها معمولا اهل چالشند و مایلند مرتب تجربه کسب کنند. یکی از اقدامات جیب و مرگبار معاصر را می توان اقدام یک پسر 14 ساله دانست که در فرودگاه سیدنی به کام مرگ کشیده شد. این پسر 14 ساله در یکی از چرخ های هواپیما پنهان شد. او تصور می کرد می تواند با این روش از مرز خارج شود و سفری مهیج را آغاز کند، غافل از این که چنین کاری باعث مرگ وی می شود.

همانطور که می توان حدس زد به محض تیک آف هواپیما، این نوجوان کشته شد. اما این عکس کمیاب و دردناک چگونه گرفته شد؟ یک عکاس آماتور، بی خبر از همه جا در حال عکاسی بود که حین عکاسی خود به شکل تصادفی نصویری از  نوجوان مذکور که کیت ساپسفورد، نام داشت گرفت.

عکاس آماتور استرالیایی؛ جان گیلپین، عکسهایی از هواپیما را ثبت کرده بود که بین این عکس ها عکس سقوط کیت نیز وجود داشت. نکته شوک آور این بود که تا زمان چاپ عکس ها، جان از عکسی که ثبت کرده بود بی خبر بود. این عکس ها هفته بعد توسط مجله لایف خریداری و چاپ شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری