کد خبر 340449

لغو پنج پرواز فرودگاه مهرآباد

پنج پرواز امروز فرودگاه مهرآباد به دلیل وضعیت نامناسب جوی لغو شد و به محض بهبود شرایط جوی و فراهم شدن دید مناسب برای خلبان، انجام پروازها در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، رضا جعفرزاده-سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به این‌که پنج پرواز امروز (جمعه) از مهرآباد به مقصدهای ایلام و اردبیل به دلیل شرایط جوی لغو شده است، گفت: تاکنون به دلیل ناپایداری جوی و نبود دید کافی برای پرواز و لزوم حفظ ایمنی و سلامت مسافران، انجام سه پرواز از فرودگاه مهرآباد به مقصد ایلام و دو پرواز از همین فرودگاه به مقصد اردبیل لغو شده است.

وی ادامه داد: این پروازها متعلق به شرکت‌های هواپیمایی آسمان و ایران ایر هستند و بر اساس دستورالعمل حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت‌های هواپیمایی ملزم هستند حقوق مسافران را رعایت کنند.

جعفرزاده با بیان این‌که فرودگاه مهرآباد برای انجام پروازها مشکل جوی ندارد، اظهار کرد: مشکل به وجود آمده مربوط به فرودگاه‌های مبدا است و شرکت‌های هواپیمایی به صورت لحظه به لحظه وضعیت جوی را رصد می‌کنند و به محض امکان پرواز و بهبود وضعیت دید برای خلبان، این موضوع در دستور کار قرار خواهد گرفت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری هم‌چنین به کلیه مسافران پرواز توصیه کرد که قبل از مراجعه به فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن‌های ۴۴۶۶۵۵۱۹-۰۲۱ و ۱۹۹ تماس حاصل کنند و از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر