کد خبر 319700

محدودیت های ترافیکی پایان هفته

مرکز مدیریت های راه های کشور با اعلام مسدود بودن هفت مسیر به دلیل شرایط جوی، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در برخی از مسیرهای برون شهری از ۱۴ تا ۱۷ آذرماه ماه را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز(چهارشنبه) تا ساعت 6 صبح شنبه از مسیرهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه (16 آذرماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و همچنین تردد تریلرها از جاده هراز ممنوع است.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

** ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی

مسیر رامیان - اولنگ - شاهرود، در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک - دیزین، در استان های البرز و تهران نیز تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. مسیر پونل - خلخال در استان گیلان، به دلیل ریزش کوه و مسیر املش - اطاقور در استان گیلان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.

مسیر گنجنامه - تویسرکان در استان همدان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی و سروآباد - پاوه در استان کردستان به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

مسیر سی سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به جز مسیرهای مسدود و ممنوع، بقیه راه های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر