{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 241179

رییس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه ۱۷ ایستگاه سنجش آلاینده در شهر اصفهان وضعیت آلودگی شهر را رصد می‌کند، گفت: با تجمیع اطلاعات این ایستگاه ها تا ساعت ۲۱ تصمیم نهایی در استانداری در خصوص تعطیلی‌ها اتخاذ خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از صدا و سیما ، منصور شیشه فروش با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران برای بررسی روند افزایشی آلاینده‌های موجود در هوای اصفهان اظهار کرد: این جلسات به صورت مکرر از روز گذشته تاکنون برگزار شده و روند فعالیت ‌های صورت گرفته را رصد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین نتایج به دست آمده از جلسه ستاد مدیریت بحران استان در حوزه آلاینده‌ها که دقایقی پیش به اتمام رسید مقرر شد وضعیت شاخص‌های آلودگی در هوای اصفهان مجدداض بررسی شود، افزود: بر این اساس تصمیم نهایی در خصوص تعطیلی مدارس و صنایع استان به دنبال آلودگی هوا امشب مشخص خواهد شد.

رییس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات جلسه اخیر مقرر شد تا محیط زیست اخطارهای لازم را به صنایع آلاینده اعلام کند، گفت: همچنین کوره های آجر و گچ پزی اصفهان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

وی با بیان اینکه تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی خودرو نیز در دستور کار پلیس راهور قرار گرفته است، تصریح کرد: ضروری است که شهروندان نیز با پلیس در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

شیشه فروش همچنین به ممنوعیت آتش زدن شاخ و برق درختان در شهر اصفهان تا اطلاع ثانوی اشاره کرد و افزود: اداره بهداشت استان نیز موظف شده تا هشدارهای بهداشتی لازم را از طریق رسانه‌ها به شهروندان اعلام کند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۱۷ ایستگاه سنجش آلاینده در شهر اصفهان وضعیت آلودگی شهر را رصد می‌کند، ابراز کرد: با تجمیع اطلاعات این ایستگاه ها تا ساعت ۲۱ تصمیم نهایی در استانداری در خصوص تعطیلی‌ها اتخاذ خواهد شد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    هوای پیربکران خیلی خیلی آلودست

  • ناشناس
    ۰ ۰

    هوای خمینی شهر بسیار الوده است

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری