کد خبر 201740

در قالب طرح تسهیلات "سفر ارزان"؛

تخفیفات بسته سفر ویژه مسافران رجا ارائه می‌شود

شرکت حمل و نقل ریلی رجا به منظور بهره‌مندی هم وطنان گرامی از سفر ارزان با قطارهای مختلف این شرکت با هر توان مالی و در بازه‌های زمانی گوناگون، تخفیفاتی را به صورت دوره‌ای یا لحظه‌ای در بهای قیمت بلیت قطارهای خود اعمال می‌کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، روابط عمومی شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: این شرکت به عنوان بزرگترین متولی خدمات مسافری ریلی کشور و پیشرو در ارائه‌ی خدمات نوین  به مسافران ، در راستای ارائه آخرین اطلاعات و اخبار لحظه به لحظه ی مربوط به سفر با قطارهای رجا و بهره مندی هم وطنان عزیز از تخفیفات ویژه این شرکت، کانال تلگرامی «سفر ارزان» را به نشانی«safararzan1539@» راه اندازی کرده است.

هم وطنان گرامی می توانند با عضویت در این کانال تلگرامی علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به سفر با قطارهای این شرکت، از بسته ها و پیشنهادهای ویژه سفر ارزان و تخفیفات متنوع در قطارهای رجا در مسیرهای مختلف بهره مند شوند.

علاوه براین ، علاقه‌مندان به بهره‌مندی از مزایای طرح تخفیفات دوره ای می‌توانند به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن های 1539 ( از تهران) و 88347073-021 از شهرستان‌ها تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر