یک فعال بازار ارز در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین؛

دلار ارزان‌تر‌ می‌شود/ کابوس دلالان به واقعیت تبدیل شد

یک فعال بازار ارز با اشاره به کاهش قیمت دلار از روز گذشته، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود روند نزولی بازار ارز در روز‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ یک فعال بازار ارز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت فعلی بازار ارز اظهار کرد: از روز گذشته بازار ارز وارد فاز ریزشی شده و بیشتر دارندگان دلار فروشنده شده‌اند و جو فعلی بازار کاهشی است.

او اضافه کرد: البته از شب گذشته بسیاری از افراد با ترس کاهش بیشتر نرخ ارز، در فضا‌های مجازی شروع به فروش دلار‌های خود کرده‌اند و این روند تا امروز ادامه داشته است.

به گفته این فعال بازار ارز، دلار سقف قیمت خود را دیده و آماده کاهش شده بود ولی همچنان بسیاری از معامله‌گران این بازار همچنان انتظار داشتند که دلار به 35هزار تومان هم می‌رسد اما از شب گذشته کابوس دلالان یعنی سقوط دلار به زیر 30هزار تومان به واقعیت تبدیل شد.

وی درباره آینده بازار ارز اظهار کرد: ممکن است به دلیل مقاومت سفته‌بازان، شیب کاهش قیمت دلار در روز‌های آینده کمی کند شود اما پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که دلار همچنان ارزان خواهد شد و حتی با ادامه این روند انتظار می‌رود که به نزدیک 20هزار تومان هم برسد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سعید
    ۴ ۰

    ریزش زیاد بوده حلال احمر رو به حالت آماده باش در بیارن، دلار سه هزار تومنی شده سی هزار تومن، یاد اون قسمت از سریال مختارنامه افتادم که عبدالله زبیر به زنش گفت لاغر شدی زنده گفت گوشت وگلم ریخته 😂😂😂😂