کد خبر 512292

معاون وزیر کشور مطرح کرد:

سهم ۴۰درصدی انتخاب الکترونیک از بازار لوازم خانگی ایران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: ۴۰ درصد از سهم بازار لوازم خانگی در اختیار انتخاب الکترونیک است.

به گزارش اقتصادآنلاین، بابک دین پرست در حاشیه بازدید از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی همه باید با نگاه مثبت به قوانین نگاه کنند و حامی واحدهای صنعتی باشند.

وی افزود: همه باید از قوانین در اختیار به سمت قوانین حمایتی حرکت کنند و آن‌ها را ملاک عمل قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: هماهنگی خوبی در سطح مدیران استان اصفهان وجود دارد البته تولیدکنندگان و انجمن‌های تولیدی از بخشی از ادارات کل ذیربط استان گلایه مند هستند.

دین پرست اضافه کرد: مسئولان اتاق بازرگانی اصفهان معتقدند یکی از عوامل اصلی خروج سرمایه از استان اخذ مالیات‌های خارج از ضابطه است که باید مورد بررسی جدی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: باید بدانیم کارگران و صنعتگران واحدهای تولیدی در شرایط جنگ اقتصادی پای کار ایستادند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با بیان اینکه بیش از ۸ هزار نفر در انتخاب الکترونیک به صورت سه شیفته فعالیت می‌کنند.پ، ۴۰ درصد از سهم بازار لوازم خانگی در اختیار انتخاب الکترونیک است و این مجموعه ۵۰۰ محصول با بیش از ۱۵۰۰ مدل تولید می‌کند.

دین پرست افزود: انتخاب الکترونیک توانست بعد از اینکه برخی از شرکت‌های بزرگ خارجی که در ایران فعالیت می‌کردند و اکنون ایران را به بهانه تحریم‌ها ترک کردند در بخش تولید لوازم خانگی به معنای واقعی کلام جهاد کند.

وی یادآور شد: همه دستگاه‌های دولتی و خدمات رسان باید در کنار واحدهای تولیدکننده و کارآفرینان و سرمایه گذاران باشند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر