کد خبر 457407

جوجه کشی با دستگاه، کسب و کاری اقتصادی و پر بازده

جوجه کشی با دستگاه خانگی یکی از کسب و کارهای اقتصادی و پربازده است. به این معنی که شما تنها با خرید یک دستگاه جوجه کشی می توانید به سود بالایی دست پیدا کنید.

انتخاب شغل و پا گذاشتن در یک کسب و کار جدید نه تنها برای افراد جوان، بلکه برای افرادی که به دلیل نارضایتی شغلی به دنبال یک حرفه جدید هستند، بسیار چالش بر انگیز و حساس است.چرا که شما قرار است چندین ساعت از روز را صرف حرفه انتخابی خود کنید. از یک سو از طریق این حرفه کسب درآمد می کنید و از سوی دیگر با مسائل و مشکلات آن دست و پنجه نرم می کنید.این درحالی است که سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی مشاغل متعدد و بعضا کاملا جدیدی را پیش روی جوامع گذاشته است. انتخاب هر شغل نگرانی هایی از قبیل میزان نیاز جامعه به آن حرفه، میزان موفقیت درآن، جایگاه اجتماعی آن شغل، میزان سرمایه و مهارت برای شروع آن و میزان سوددهی آن را به دنبال دارد.

برای انتخاب یک حرفه جدید می توانید به دنبال ترند کسب و کار 2020 باشید و یا اینکه نیاز جامعه به یک حرفه خاص را در نظر بگیرید. توجه به ترندهای کسب و کار می تواند شما را در مسیر مشاغل رو به رشد قرار دهد.اما آیا ضمانتی برای کسب درآمد همیشگی از آن وجود دارد؟

اغراق نیست اگر بگوییم انتخاب شغل با توجه به میزان تقاضا در جامعه، ضمانت شغلی بیشتری دارد. اما چه شغلی را می توان انتخاب کرد که فاکتور های سرمایه کم برای شروع، درآمد و سودهی در زمان کوتاه، درصد بالای موفقیت و در عین حال تقاضای همیشگی برای آن وجود داشته باشد؟ یکی از کسب و کارهایی که می تواند ظرف مدت کوتاهی شما را به درآمد و سود بالای اقتصادی برساند، پرورش طیور با دستگاه جوجه کشی است.

تجارت پرندگان خود را شروع کنید. اگر به دنبال فرصتی تجاری هستید که به شما پول برساند، اما به سرمایه زیادی احتیاج ندارد، جوجه کشی با دستگاه خانگی ممکن است همان شغلی باشد که شما انتظارش را دارید. تقاضای زیاد برای جوجه های مرغ و گوشت مرغ سرمایه گذاری مطمئن را برای شما رقم می زند. زیرا همواره نیاز به غذا وجود دارد!

سرمایه کم برای شروع

شایدیکی از سخت ترین چالش ها برای شروع یک کار، تامین سرمایه مورد نیاز آن باشد. فراهم کردن بودجه برای شروع جوجه کشی کار سختی نیست. شما با یک هزینه معقول می توانید کار خود را شروع کنید. سرمایه ای که شما برای شروع جوجه کشی نیاز دارید، صرف خرید دستگاه جوجه کشی، تجهیزات لازم برای این فرآیند از قبیل آبخوری، دانخوری، دماسنج و اجاره مکان است.اما جای نگرانی نیست عمده هزینه شما در این رابطه فقط یکبار است و برای دفعات بعد شما این هزینه ها را نخواهید داشت.

حال این سوال پیش می آید که با وجود این هزینه ها آیا باز هم شروع جوجه کشی سرمایه کمی نیاز دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرید دستگاه جوجه کشی خانگی، با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای شما هزینه چندانی نخواهد داشت. یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک که بسیاری از فرآیند های جوجه کشی را به صورت خودکار انجام می دهد، تا حد زیادی کار شما را راحت می کند. بگذارید راحت بگوییم برای شروع پرورش طیور مشکلی نخواهید داشت. اما با این حال ملاحظاتی برای جوجه کشی موفقیت آمیز وجود دارد که نباید آن ها را نادیده بگیرید.این ملاحظات شامل تهیه تخم نطفه دار با کیفیت، حمل آن توسط شانه بسته بندی تخم طیور، شیوه قرار دادن آن در دستگاه جوجه کشی، نطفه بینی و ... است. اما جای نگرانی نیست. با اندکی مطالعه در مقالات آموزشی جوجه کشی و پرورش طیور از قبیل وبلاگ گندم می توانید اطلاعات کاملی در این رابطه کسب کنید.

بازاریابی جوجه کشی

بازاریابی و فروش محصول تولیدی برای هر کسب و کاری یک چالش بزرگ است. طبیعی است که شما در ابتدای راه در رابطه با بازاریابی محصولات پرورش طیور نگران باشید. اما یک اصطلاحی در رابطه با این حرفه وجود دارد و این است که : جوجه کشی بازاریابی لازم ندارد، زیرا اغلب خودش مشتری پیدا می کند. در واقع محصولات پرورش طیور چه پرندگان باشد، چه تخم های تولید شده توسط آن ها همواره بازار خود را دارند. مطمئنا تقاضای بالای جامعه شما را از بازاریابی هایی که برای محصولات خاص صورت می گیرد بی نیاز می کند. از طرفی افزایش جمعیت جامعه روز به روز تقاضا برای تولید بیشتر را به دنبال دارد. بنابراین یکی از مزایای فعالیت در صنعت پرورش طیور این است که این صنعت همیشه بازار کار ثابت خود را دارد. مرغ و تخم مرغ یکی از اجزاء اصلی رژیم غذایی ما هستند. بنابراین شما نگرانی بابت فروش محصولات خود ندارید.

بازده سریع سرمایه گذاری

بعد از اینکه خیالتان از بابت سرمایه و بازریابی محصول راحت شد، حتما میزان سود دهی پرورش طیور دغدغه فکری شما می شود. اغراق نیست اگر بگوییم خیلی زود نه تنها سرمایه اولی شما باز میگردد، بلکه شما به سود دهی در این صنعت دست پیدا می کنید. بازگشت سرمایه برای پرندگانی از قبیل بلدرچین خیلی زود و برای پرندگان زینتی کمی طولانی تر خواهد بود. اما با گذشت زمان بازدهی بزرگی از سرمایه اولیه را شاهد خواهید بود.

مزیت جوجه کشی با دستگاه خانگی

یکی از بزرگترین مزایایی که انتخاب این شغل را توجیه پذیر می کند، این است که به لطف ظهور دستگاه جوجه کشی خانگی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک شما نیازی به اجاره مکانی برای پرورش طیور ندارید. همانطور که از اسم دستگاه جوجه کشی خانگی بر می آید شما در اندک فضایی حتی در حیاط و پشت بام خود می توانید این حرفه را شروع کنید. تنها کافی است مراحل جوجه کشی با دستگاه خانگی را مطالعه کنید.

در نتیجه  اگر در شرایط بد اقتصادی به دنبال حرفه و کسب و کار جدیدی هستید می توانید به حرفه جوجه آوری با دستگاه جوجه کشی خانگی فکر کرده و این حرفه را به صورت جدی شروع کنید. علاوه بر مزایای فوق یکی دیگر بزرگترین مزیت هایی که این صنعت دارد، این است که صفر تا صد آن در داخل کشور تولید شده و شما نگرانی بابت تهیه تجهیزات پرورش طیور ندارید. به لطف شرکت های معتبر ایرانی مانند گروه تخصص طیور گندم(gandomcompany.com) که در این صنعت فعالیت می کنند، شما می توانید همه تجهیزات پرورش طیور از قبیل خوراک طیور، قفس پرورش طیور، شانه بسته بندی تخم طیور، دماسنج، آبخوری دان خوری و ... را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت در هر نقطه ای از کشور سفارش داده و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری