رییس شورای شهر تهران مطرح کرد؛

واکنش چمران به موضوع مولدسازی در شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره موضوع مولدسازی در شهرداری ارائه داد.

واکنش چمران به موضوع مولدسازی در شهرداری تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، مهدی چمران در حاشیه جلسه بعد از ظهر یکصد و سی و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اظهارات شهردار تهران مبنی بر ارائه لیست ساختمان‌های ناایمن پایتخت گفت: اگر دادستانی و وزارت کشور موافق باشند، لیست را اعلام خواهیم کرد؛ چراکه این نهادها معتقدند که بررسی وضعیت ساختمان‌های ناایمن روال مشخصی دارد که طی می‌شود و ن باید مردم را ترساند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر جزئیات مولدسازی گفت: مولدسازی همان چیزی است که در بودجه و تحت عنوان واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای آماده است. و شهرداری در صورتی که از حد مجاز عبور کند، ملزم به اخذ مجوز از شوراست.

چمران با اشاره اجرای پروژه یادگار امام (ره) نیز گفت: اگر تفاهمات با معارضین به نتیجه برسد و مسائل برطرف شود، می‌توان یک ساله طرح را به اتمام رساند؛ وزارت آموزش و پرورش، وزارت دفاع و ارتش از جمله معارضین به شمار می‌روند.

چمران با بیان اینکه بررسی تبصره‌ها تا ساعاتی از شب ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم کل بودجه را امشب به تصویب خواهیم رساند و در غیر این صورت، فردا نیز جلسه برای تصویب بودجه برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
ارسال نظر
ارسال نظر