کد خبر 524424

با دستور شهردار تهران؛

خاطیان تزریق واکسن سهیمه در پایتخت عزل شدند

شهردار تهران دستور به عزل خاطیان در جریان تزریق واکسن سهیمه کرونا داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، منابع خبری وابسته به شهرداری تهران از عزل خاطیان در جریان تزریق واکسن سهمیه کرونا با دستور شهردار تهران خبر داده‌اند.

بنابر اعلام این منابع پس از بررسی‌ها مشخص شد تاکنون تعداد محدودی واکسن برای تزریق به نیروهای خط مقدم مبارزه با کرونا اعم از پرسنل بهشت زهرا (س)، پاکبانان، پرسنل پسماند و … (که شامل نیروهای عملیاتی و اداری مرتبط با مشاغل پرخطر خدمات شهری هستند اعم از زن و مرد) از طریق وزارت بهداشت تخصیص داده شده است که از این تعداد هیچیک از مدیران شهرداری تا رده ۴ مدیریتی تزریقی انجام نداده‌اند.
همچنین پس از بررسی‌ها مشخص شد یک نفر از مسئولان نواحی اقدام به تزریق واکسن از سهمیه فوق کرده است که امروز به همراه ۳ نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمت‌های خود عزل شدند.
این در حالی است که در بررسی‌ها مشخص شد توزیع سهمیه فوق الاشاره در یکی از مناطق منطبق بر پروتکل‌های مصوب نبوده است و لذا معاون و رییس خدمات شهری منطقه به دلیل اهمال در نظارت و عدم رعایت پروتکل‌ها عزل و به مراجع نظارتی معرفی شدند.
برای پیشگیری از رخ دادن چنین تخلفاتی مقرر شد اسامی کلیه بهره‌مندان از واکسن در سایت شفاف شهرداری تهران بارگذاری شود و پروتکل سخت‌گیرانه تزریق با نظارت فنی شرکت شهر سالم و حراست کل شهرداری تهران اعمال شود.
حناچی صبح امروز با انتشار توئیتی از حساسیت‌های رسانه‌ای در اینباره تشکر کرده بود و اعلام کرد پیگیری و نظارت بر فرآیندها و شناسایی افراد خاطی احتمالی همچنان ادامه دارد و در صورت اثبات اهمال یا تخلف مدیران در هر رتبه‌ای برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر