کد خبر 473058

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها:

ورود افراد بدون ماسک به پایانه‌های مسافربری ممنوع است

مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران گفت: از روز شنبه ۱۹ مهرماه پوشش ماسک بهداشتی برای همه افرادی که به پایانه ها وارد می شوند الزامی است و تنها به افراد دارای ماسک خدمات ارائه می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، ؛ امیر حسین صدیقی  افزود: در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای طرح "ماسک از خانه تا خانه" سازمان پایانه ها نیز همچون گذشته با تأکید بر استفاده از ماسک توسط شهروندان و مسافرین محترم، از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک معذور خواهد بود و کلیه افراد برای ورود به پایانه های مسافربری ملزم به پوشش ماسک می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات این سازمان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت : از ابتدای شیوع ویروس کووید19 در کشور، سازمان پایانه ها مطابق با آخرین دستورالعمل های صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا، به صورت شبانه روزی عملیات ضدعفونی پایانه ها را در دستورکار داشته و این اقدامات همچنان با تلاش بی وقفه کارکنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان پایانه ها همچنین از عرضه ماسک بهداشتی در پایانه ها خبر داد و گفت : با همکاری وزارت صمت غرفه های عرضه ماسک بهداشتی با قیمت مصوب همزمان با اجباری شدن پوشش ماسک در پایانه ها فعال شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر