کد خبر 423757

چگونه از رسیدن نزدیک‌ترین اتوبوس به خودمان مطلع شویم

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: شهروندان میتوانند از طریق نرم افزار راهنمای جامع اتوبوسرانی تهران Tehran Bus از نزدیک ترین ایستگاه و برنامه زمانبندی رسیدن اتوبوس به ایستگاه مطلع شوند .

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ «محمود ترفع» با بیان اینکه نرم افزار راهنمای  جامع اتوبوسرانی تهران Tehran Bus از سال 92 تاکنون راه اندازی شده است تصریح کرد: با نصب این نرم افزار بر روی گوشی های تلفن هوشمند خود اعم از اندروید و ios ، ,و از طریق GPS تلفن همراه ،امکان یافتن نزدیک ترین ایستگاه ها و خطوط عبوری از آنها در شعاع یک کیلومتری برای کاربران فراهم شده است .

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  اظهار داشت : شهروندان میتوانند از این طریق برنامه های زمانبندی خطوط و زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه های انتخابی و نمایش مسیر را مطلع شوند و همچنین  امکان ارسال نظرات و پیشنهادات در خصوص کیفیت خدمت رسانی را به شهروندان می دهد.

به گفته ترفع این سیستم ابزار مناسبی برای استفاده بهینه از خدمات ناوگان اتوبوسرانی تهران در این ایام که پایتخت با شیوع بیماری کرونا مواجه است و جلوگیری از هرگونه تجمع یکی از راه های مقابله با آن و کاهش انتشار ویروس است، می باشد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اطلاع رسانی مناسب برای استفاده از این نرم افزار تصریح کرد: به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی بیشتر به شهروندان گرامی در این خصوص، استیکرهای رنگی به ابعادA3 جهت معرفی این نرم افزار تهیه و در داخل تمامی اتوبوس های بخش عمومی و خصوصی  نصب گردیده است که شهروندان میتوانند با اسکن کد QRS حک شده برای این این پوستر ها به لینک دانلود متصل و عملیات نصب نرم افزار را انجام دهند .

ترفع با بیان اینکه در حال حاضر بر روی تمام اتوبوس‌ها دستگاه‌های GPS نصب شده است یادآور شد : شهروندان که دسترسی به تلفن هوشمند ندارند نیز میتوانند با ارسال پیامک به شماره 2000111 از امکان یافتن نزدیک ترین ایستگاه و برنامه زمانبندی رسیدن اتوبوس به ایستگاه مطلع شوند .

بیشتر بخوانید
ارسال نظر