کد خبر 270310

سرپرست شهرداری تهران:

حمل و نقل و ترافیک در اولویت قرار دارد/ شهرداری برای ارائه خدمات ایجاد شده است

سرپرست شهرداری تهران گفت: اولویت مدیریت شهری بحث حمل و نقل و ترافیک و همینطور کاهش آلودگی هوای تهران است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سمیع‌الله حسینی مکارم درباره اولویت‌های مدیریت شهری اظهار داشت: براساس نظرسنجی و مطالبات مردمی حمل و نقل و ترافیک و همینطور کاهش آسیب‌های زیست محیطی از جمله آلودگی هوا یکی از برنامه‌های مهم شهرداری تهران باید باشد.

حسینی مکارم که نامزد پست تصدی شهرداری تهران است درباره برنامه‌های خود در شهرداری اظهار داشت: برنامه‌های بنده براساس رویکردهای شورای شهر مشکلات شهروندان و مدیریت قبلی شهر تهران تدوین شده است.

وی بیان داشت: 7 برنامه برای شهر تهران و 3 برنامه نیز برای شهرداری تهران در نظر گرفته‌‌ام.

سرپرست شهرداری تهران گفت: اولویت مدیریت شهری بحث حمل و نقل و ترافیک و همینطور کاهش آلودگی هوای تهران است.

وی خاطرنشان کرد: اولویت دوم نیز بحث آسیب‌های اجتماعی است که جزیی از مسائل و مطالبات مردم نیز محسوب می‌شود.

حسینی مکارم درباره مدیریت بحران در پایتخت نیز اظهار داشت: با توجه به شرایط مهم تهران به عنوان پایتخت کشور باید در مقابله با موارد غیرمترقبه از جمله زلزله، سیل و ... اقدامات لازم را انجام بدهد تا بتواند در هنگام بحران به درستی مدیریت کند.

سرپرست شهرداری تهران خاطرنشان کرد: اولویت بعدی مدیریت شهری تهران موضوع خدمات شهری است، بلدیه و شهرداری برای ارائه خدمات ایجاد شده است که شامل نظافت شهر، رفت و روب فضای شهر و مواردی درخصوص آتش‌نشانی است.

وی با اشاره به اینکه ما به شهری آماده، زنده و فعال نیاز داریم گفت: 10 برنامه‌ای که برای شهر تهران و شهرداری در نظر گرفته‌ام قطعا ما را در ایجاد یک شهر شاداب کمک خواهد کرد.

حسینی مکارم گفت: تحقق درآمدهای پایدار و شفاف، انضباط مالی و پاسخگویی به مردم از برنامه‌هایی است که باید انجام شود و مردم باید بدانند که منابع‌شان در شهرداری چگونه خرج می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر