عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: سکوت خواص در ماجراهای اخیر به معنای همکاری با براندازان است / ملت فهیم ایران اگر کاستی هایی احساس می کنند، باید از طریق قانونی دنبال کنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: سکوت هریک از خواص در این ماجرا، یک‌نوع رضایت‌دادن به همکاری براندازان است که گناهی نابخشودنی است؛ آبروی خواص به برکت انقلاب، اسلام و شهیدان است و باید در این مواقع حساس به میدان بیایند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: سکوت خواص در ماجراهای اخیر به معنای همکاری با براندازان است / ملت فهیم ایران اگر کاستی هایی احساس می کنند، باید از طریق قانونی دنبال کنند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، درخصوص تحلیل حوادث و وقایع اخیر در کشور اظهار داشت: بر همگان روشن است که این جریانات به فوت خانم مهسا امینی اختصاص ندارد؛ این یک بهانه‌ای برای مقابله با نظام و تلاش برای براندازی توسط دشمنان انقلاب و ایران شد.

وی افزود: روشن است که پشت این صحنه دشمنان، استکبار جهانی، آمریکایی‌ها، غربی‌ها، انگلیس، صهیونیست‌ها، کشورهای مرتجع عربی و به‌ویژه سعودی‌ها هستند. هم‌چنین دشمنان قسم‌خورده‌‌ای که قبلا داخل کشور بودند، سلطنت‌طلب‌ها، منافقین جلادی که دست‌شان به خون ملت آغشته است، کومله‌ها و دموکرات‌ها که حتی به کردها هم رحم نمی‌کردند پشت این قضیه هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: آن‌ها به خیال خودشان فوت مهسا امینی را بهانه‌ای برای براندازی کردند اما تجربه‌ی حضور، فداکاری و جان‌فشانی مردم در این‌سال‌ها در مقابله با دشمنان نشان داد که تمام این توطئه‌ها در برابر سیل مردمی که با انقلاب و امام خود پیمان بسته‌اند، نمی‌تواند خدشه‌ای بر اساس و کیان انقلاب اسلامی وارد کند.

مظفر عنوان کرد: ملت فهیم ایران به‌خوبی می‌دانند اگر اشکالاتی نسبت به نظام‌شان دارند و اگر کاستی‌هایی احساس می‌کنند، باید از طریق قانونی دنبال کنند و هرجاکه دیدند این اعتراضات بهانه‌ای برای براندازی می‌شود، با ایستادگی و ورود به صحنه، گله‌های داخلی را کنار گذاشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه این تحرکات فقط می‌تواند خسارت به بیت‌المال، سرمایه ملی، مردم و کسبه وارد کند خاطر نشان کرد: دشمنان می‌پندارند که می‌توانند انقلاب را دچار خدشه کنند ولی این خیال خام است؛ ریشه‌های انقلاب به یاری خدا و به پشتوانه ملت و رهبری‌های امام و مقام معظم رهبری، هر روز قوی‌تر می‌شود و اقتدار و بُرد بین‌المللی‌اش افزایش خواهد یافت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ملت ما با این تحرکات مقابله می‌کند، تصریح کرد: خواص جامعه، گروه‌ها، احزاب باید در این مواقع حساس مصالح کشور و انقلاب را مد نظر قرار داده و اختلافات جزئی را کنار بگذارند. اینان اگر به اسلام و انقلاب اعتقاد دارند و خود را مدیون امام(ره) و در خط ایشان می‌دانند و به این افتخار هم می‌کنند، باید در این مواقع حساس به میدان بیایند و نقش خود را برای آرامش جامعه و جهاد تبیین ایفا کرده و به روشنگری بپردازند.

مظفر اظهار داشت: سکوت هریک از خواص در این ماجرا، یک‌نوع رضایت‌دادن به همکاری براندازان است که گناهی نابخشودنی است؛ آبروی خواص به برکت انقلاب، اسلام و شهیدان است و باید در این مواقع حساس به میدان بیایند؛ این میدان آزمایشی برای خواص، گروه‌ها و احزاب است که چقدر می‌توانند در بحران‌ها به منافع و مصالح ملی بها داده و آن را بر منافع گروهی ترجیح بدهند. امیدواریم در این امتحان بزرگ قبول شوند و هرچه سریع‌تر خط خود را با اغتشاشگران، براندازان، معاندان و دشمنان ملت روشن کنند.

وی تصریح کرد: عناصر داخلی، احزاب، گروه‌ها و افرادی که نقش پادو را دارند، بدانند که این نظام دچار آسیب نمی‌شود و شاید برخی خسارات وارد شود و اگر به خیال خام خود فکر می‌کنند این نظام به مخاطره می‌افتد و براندازی می‌شود، آینده سیاه‌تری را پیش رو خواهند داشت و اصلاح‌طلب و اصولگرا توسط براندازان قربانی می‌شوند و هیچ‌کس نمی‌تواند به اهداف و آرمان‌های خود برسد. احزاب، گروه‌ها، اصلاح‌طلب‌ها و کسانی‌که ساکت هستند اولین قربانی این آشوب‌گران خواهند شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر

  • بازنشسته
    ۰ ۰

    قانون کجاست ؟ که مردم برن پیگیری کنن ؟ چرا جوک میگی ؟؟؟خودتون ماهی ۳۰ ملیون حقوق می گیریدخبر از درد مردم ندارید که ندارید که ندارید