• صفحه اصلی
 • سیاسی
 • خزعلی خطاب به دختران ۹ ساله: برای تشکیل خانواده از امروز برنامه ریزی کنید
تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۳

خزعلی خطاب به دختران ۹ ساله: برای تشکیل خانواده از امروز برنامه ریزی کنید

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوی در آیین روزه اولی ها دختران مدرسه ایران دختران دانش آموز اظهار کرد: از اکنون برای زندگی و خانواده ای که می خواهید تشکیل دهید، برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی‌ها باشید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، انسیه خزعلی در آیین روزه اولی ها دختران مدرسه ایران واقع در منطقه ۵شهر تهران که هنگام اذان مغرب برگزار شد، خطاب به روزه اولی‌های اظهار کرد: شما به بارگاه و میهمانی خدا دعوت شده‌اید و خداوند شما را شایسته دانسته تا به محضرش بروید و تکلیف‌هایی را به دلیل شایستگی‌تان برای شما قرار داده است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری افزود: شما دختران، باید برای خود آینده‌ای زیبا را رقم بزنید و از اکنون برای زندگی برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی‌ها باشید.  شما که می‌خواهید سلیمانی باشید، پرورش دهنده سلیمانی هم خواهید بود.

وی خطاب به دختران دانش‌آموز روزه اولی گفت: امروز آمده‌ام برای شما دعا کنم تا روح‌های پاک و دل‌های صاف شما کمک کند که این کشور و مملکت به سرانجام و آیشنده‌ای درخشان نزدیک شود. از خدا می‌خواهم حالا که ما را به درگاه خود دعوت کرده به ما توفیق دهد تا از الگوهای زیبایی همچون دختر پیامبر به خوبی پیروی کنیم.

وی در پایان از مسئولان آموزش و پرورش که برنامه مذکور را تدارک دیدند تشکر و قدردانی کرد.

منبع: ایلنا
این مطلب برایم مفید است
۸ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • سحر
  ۰ ۰

  فکر ازدواج انداخته‌اند مغز بچه 9ساله؟ آیا وقت فکر کردن به این چیزاس تو این سن؟ متأسفم.

 • عارف ابراهیمی
  ۰ ۰

  با سلام خانم انسیه خزعلی لطفااین پیشنهادرا بادختر وخواهرکوچکترخودواقوام خود مشورت کن بعد برای ملت روزه بخوان وخانواده شمارا دربارگاه الهی دعوت کن با سپاس

 • پری
  ۰ ۱

  خوب
  کجای این حرف اشکال داره؟ باید دختران چشم و گوش باز این دوره و زمانه آماده تشکیل خانواده بشوند یا خیر؟

دیگر رسانه‌ها