تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛

دستور رییسی برای مدیریت قیمت اقلام خوراکی

رییس جمهور به وزیر جهاد کشاورزی دستور داد اقدامات لازم را برای مدیریت قیمت اقلام خوراکی انجام دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت سه شنبه شب به ریاست سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهور تشکیل جلسه داد و مهم‌ترین موضوعات اقتصادی کشور از جمله مدیریت بازار کالاهای اساسی و اقلام خوراکی را مورد بررسی قرار داد.

در این جلسه پس از ارائه گزارشی از وضعیت بازار اقلام خوراکی، رییس جمهور بار دیگر، رصد هفتگی وضعیت  بازار را مورد تاکید قرار داد و از وزیر جهاد کشاورزی خواست اقدامات لازم را برای مدیریت قیمت اقلام خوراکی انجام دهد.

در این جلسه بسته پیشنهادی دولت با جهت‌گیری رفع موانع و پشتیبانی از بخش‌های تولیدی و خدماتی پس از چند جلسه بررسی، به تصویب رسید و مقرر شد با فوریت در هیات دولت مورد بررسی قرار گیرد تا پس از تایید در اسرع وقت برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود.

این بسته حمایتی، رفع موانع و پشتیبانی از تولید از جمله ارائه تسهیلات مالی به بنگاه‌های تولیدی خدماتی را شامل می‌شود.

در ادامه این جلسه وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی گزارشی از موضوع تامین منابع مالی و شیوه‌های مدیریت بهتر وجوه دولتی ارائه کردند که مقرر شد پس از دریافت مصوبه‌های لازم، اجرا شود.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ضرب المثل تلطیف شده مرتبط:
  یه سنگی می افته توی چاه صد تا عاقل نمی تونند درش بیارند!
  برای جبران کسر بودجه کارهایی میشه که دلار رو بشه بالاتر فروخت و بعد زمین و زمان باید بسیج بشن که جبران خسارات این اقدامات بشه و حاصلی هم نداره.
  متاسفم.

دیگر رسانه‌ها