رییسی در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس؛

تجلیل از دفاع مقدس، مصون‌ سازی نسل جوان است / نظام ما قدسی است زیرا مبتنی بر دین و آموزه‌ های دینی است

رییس جمهور گفت: تجلیل از دفاع مقدس، مصون‌سازی نسل جوان است، راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.

تجلیل از دفاع مقدس، مصون‌ سازی نسل جوان است / نظام ما قدسی است زیرا مبتنی بر دین و آموزه‌ های دینی است

به گزارش اقتصادآنلاین، رییسی رییس جمهور در آیین تجلیل و تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت صبح روز( سه شنبه) با حضور جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی کشورمان سخنرانی کرد.

رییس جمهور گفت: تجلیل از دفاع مقدس مصون سازی نسل جوان است، راه صیانت بخشی به نسل امروز این است که عاشورا معرفی شود و معلوم شود که عاشورا امتداد دارد.

وی ادامه داد: سوال این است که رمز مقدس بودن دفاع ما در چیست؟ نظام ما قدسی است زیرا مبتنی بر دین و آموزه های دین، کتاب و سنت است. نظام اسلامی که می‌خواهد تمام ارتباطات آن بر اساس دین تنظیم شود،نظام مقدس است.

رییسی اظهار داشت: در نظام ما هیچ قانون و مقرراتی نمی‌تواند تصویب و اجرا شود مگر اینکه بر اساس قوائد و قوانین شرع باشد، هر حکمی بر خلاف موازین شرع باشد از درجه اعتبار ساقط است.

رییس جمهور تاکید کرد: علاوه بر همه این سازو کارهای مقدس باید مسئولان هم از سر اخلاص عمل کنند، رمز ماندگاری شهیدان ما این است که خود نیز قدسی شدند چون برای خدا با اخلاص کار کردند.

 

ارسال نظر
ارسال نظر