کد خبر 529524

شورای وحدت اصولگرایان دستور تشکیل ستادهای انتخاباتی را صادر کرد

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان تصمیمات مهم جلسه هیات عالی این شورا را که امروز برگزار شد تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، منوچهر متکی با اشاره به تدوین چارت سازمانی فعالیت ستادهای انتخاباتی شورای وحدت در سراسر کشور و لزوم تشکیل سریع این ستادها برای حمایت از نامزدی رییسی اظهار کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در شورای وحدت، دفاتر شورای وحدت در استان های کشور ماموریت یافتند تا نسبت به انتخاب فردی شایسته و توانمند از چهره‌های ملی و استانی به عنوان رییس ستاد انتخاباتی شورای وحدت در آن استان اقدام نمایند. مسئول هیات اجرایی مرکز استان نیز به عنوان نایب رییس ستاد انتخاباتی تعیین می‌شود تا ظرفیت کمیته‌های اقشاری و موضوعی را در ستادها به کار گیرد.

متکی همچنین افزود: علاوه بر مراکز استان‌ها، در تمام شهرستان‌ها، شهرها و بخش‌های استان نیز مسئولین هیات‌های اجرایی به عنوان رییس ستاد انتخاباتی تعیین می‌شوند و در صورت تصویب هیات اجرایی انتخاب فرد دیگری به عنوان رییس ستاد بلامانع است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به شکل‌گیری ستادهای مردمی در کنار ستادهای رسمی شورای وحدت در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: پیشنهاد علاقمندان تشکیل ستاد های مردمی در ستاد مرکزی انتخابات شورای وحدت بررسی و احکام آنان صادر خواهد شد. حکم رییس ستاد استانی توسط رییس ستاد انتخاباتی کشور در شورای وحدت صادر می شود حکم رییس ستاد در شهرها و بخش‌های تابعه استان، توسط رییس ستاد انتخابات استان صادر می شود.

سخنگوی شورای وحدت با اعلام شکل گیری ستاد های روستایی گفت: احکام آنان توسط رییس ستاد شهرستان صادر می شود.

متکی در پایان با اشاره به اینکه فعالیت های انتخاباتی شورای وحدت در سراسر کشور با مسئولان ذی‌ربط منصوب  رییسی هماهنگ خواهد بود افزود: شورای وحدت تمام ظرفیت خود در سراسر کشور را برای حمایت یکپارچه از حجت الاسلام آقای رییسی بسیج کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر