کد خبر 533476

همتی؛

پنج نامزد انتخابات تخریب‌ های زشتی علیه من می‌ کنند / رقیب اصلی ام قهر مردم است

همتی در کلاب هاوس گفت: مردم امید پیدا کرده‌اند، من انصراف نخواهم داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، همتی، نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری گفت: برنامه من اصلاحات مهم اقتصادی است.

او با بیان اینکه افتخار می‌کنم که نیروهای اصلاح طلب بخواهند به من کمک کنند، افزود: مردم امید پیدا کرده‌اند، من انصراف نخواهم داد.

این نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری بیان کرد: انقدر حمله سایبری کردند که اکانت توییتر من، امروز تعلیق شد. من کسی هستم که پنج بانک نظامی را جمع کردم.

او افزود: من با افزایش قیمت بنزین مخالف بودم؛  مخالفتم را به رییس جمهور هم گفتم؛ بدترین اقدام اقتصادی در بدترین موقع ممکن بود.  مردم اگر پشت من باشند، تعهد می‌دهم آن کاری که از من می‌خواهند را انجام می‌دهم. اگر نگذارند کارم را بکنم و با تعامل کار پیش نرود، آن را با مردم در میان می‌گذارم.

نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری ادامه داد: بحث واکسیناسیون عمومی، اولین برنامه من در صورت پیروزی در انتخابات خواهد بود، هم با واردات واکسن، هم تولید واکسن داخلی.

او گفت: سی و چهار ماه حضور در جبهه های جنگ را داشتم. الان صداوسیما باید خودش را تغییر دهد، وگرنه بازی را می بازد، کما اینکه بیننده اش کاهش پیدا کرده است. پنج نامزد دیگر انتخابات، کاری نداشتند که اجرایی محسوب می شود.

نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری گفت: نتیجه کار میدان و دیپلماسی باید توسعه اقتصادی باشد، یعنی باید نتیجه اش به جیب مردم برود. کمک های زیادی به کشورهای منطقه کردیم مثل عراق و سوریه، بنابراین باید در جهت منافع اقتصادی ایران، از آنها استفاده کنیم.

او ادامه داد: جناب اقای ظریف از دوستان خوب من و دیپلماتی قوی و وطن پرست است. ظریف حتی اگر نخواهد با دولت من همکاری کند از رهنمون ها و مشاوره‌های او استفاده خواهم کرد. بازدارندگی کشور هم باید حتی در خدمت توسعه اقتصادی باشد.

نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری بیان کرد: تعامل این نیست که بقیه هر تصمیمی گرفتند، بگوییم دستتان درد نکند؛ تعامل این است که با ارتباطات و بدون تقابل، مسائل را حل کنیم؛ من این قدرت را دارم. رقیب اصلی من این پنج نفر هستند؛ هر پنج نفر دارند تخریب‌های زشتی علیه من می‌کنند. رقیب اصلیم البته این پنج نفر نیستند، بلکه قهر مردم هستند، اگر مردم قهر نکنند، این پنج نفر اصلا رقیب من نخواهند بود. مساله اصلی در خصوص باروری و جمعیت، امید به آینده است، مردم باید دورنمای خوبی از وضعیت اقتصادی داشته باشند.

همتی افزود: مگر می توان اهل سنت عزیز را نادیده گرفت؟ من از دکتر رحمانی که اهل سنت بودند، برای پذیرش یکی از معاونت ها در بانک مرکزی دعوت کردم، اما ایشان قبول نکردند؛ ایشان الان مشاور ارشد اقتصادی من است. من آمده ام که جمهوریت را تقویت کنم؛ من احساس کردم تلاش هایی ممکن است بشود که جمهوریت را تضعیف کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حمید
    ۱ ۰

    اگه الان تخریب می شی دلیل عملکرد شما هست اگر تصمیمات شما در بانک مرکزی نبود اجباردیگران بود. باز ضعف شما هست که بجای شما تصمیم می گیرند . و الان تویی پست بزرگتر ضعف و ناتوانی شما بیشتر خواهد نه کمتر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    عالی