کد خبر 532952

با همسر کاندیداهای انتخابات۱۴۰۰ آشنا شوید

در بحث انتخابات ریاست جمهوری سوالاتی درباره خانواده کاندیداها مطرح می‌شود که در این راستا آشنایی با همسران کاندیداها خالی از لطف نیست.

به‌گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، همسران کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟ این سوالی است که با شروع کارزار انتخابات در محافل تبلیغاتی بسیار مطرح می‌شود و البته برخی از همسران هم شانه‌ به شانه شریک زندگی خود پا به میدان تبلیغات می‌گذارند. 

اما شاید پاسخ به این سوال که «همسران کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟» خالی از لطف نباشد. 

ابراهیم رییسی که از همان انتخابات سال ۹۶ بیشتر به عنوان داماد امام جمعه مشهد شناخته شده بود نام همسرش «جمیله علم‌الهدی» است او استاد دانشکده علوم تربیتی و استادیار دانشگاه شهید هشتی است. 

«فاطمه سجادی» همسر سعید جلیلی است. او دانش‌آموخته رشته پزشکی و پزشک عمومی است. 

«سپیده شبستری» همسر عبدالناصر همتی از آن دست زنان فعال است که اتفاقا در این کارزار انتخاباتی دستی بر آتش هم داشت و مصاحبه‌ای از او درباره همسرش و فعالیت‌های انتخاباتی او منتشر شد. فاطمه شبستری لیسانس اقتصاد و دکتری مدیریت دارد. 

«معصومه پاکتچی» همسر علیرضا زاکانی و دارای تحصیلات سطح حوزه علمیه است او همچنین مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران است. 

«معصومه خدنگ» همسر محسن رضایی است و خانه‌دار است. 

البته درمورد همسران امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و محسن مهرعلیزاده اطلاعاتی در دسترس نبود 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۰

  به چه درد ما میخوره این آشنا شدن چه گره ای از کار ما وا میکنه ؟ ولمون کنید ترو خدا از این بازی هایی که از غربی ها تقلید میکنید

 • ناشناس
  ۳ ۱

  به شما چه ربطی داره که خانمهای اونا کی وچکاره اند

 • علی اصغر سهرابفر
  ۵ ۱

  بنام خداوند يكتا
  با احترام ،‌ خداوند لعنت كند آدم دروغ گو و هر كسي كه با نداي خدمت اموال ايران وايراني را به تاراج مي برد و متاسفانه شما كانديداي صلاحيت دار روي هم توان اداره يك نهاد را نداريد و خدا ميداند چه بلايي سر اين كشور و مردم خواهيد آورد !

 • مراد
  ۰ ۰

  این چه بساطیه جمع کنیدکشورداره نابودمیشه همسرفعلانی توحوزه تدریس میکندمیخانکنه به جهنم به معیشت وبیکاری فکرمیکردیت