کد خبر 531990

در کلاب هاوس مطرح شد؛

خداحافظی عبدالناصر همتی با صندلی ریاست بانک مرکزی

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: رییس جمهور تاکید کردند اگر بخواهید در انتخابات بایستید رییس بانک مرکزی نمی‌توانید باشید.

به گزارش اقتصادآنلاین،  عبدالناصر همتی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری  شب گذشته در کلاب هاوس گفت: دو روز است در بانک مرکزی نیستم و آقای دکتر کمیجانی قائم مقامم کارهای بانک مرکزی را انجام می‌دهد. تمام اختیارات را به آقای کمیجانی واگذار کرده‌ام.

او ادامه داد: ما یک بحثی با آقای رییس جمهور داشتیم. ایشان تاکید کردند اگر بخواهید در انتخابات بایستید رییس بانک مرکزی نمی توانید باشید.

 همتی افزود: دیروز شنیدم با چند نفر از دوستان اقتصادی صحبت کردند برای جایگزینی من و بنده اعتراضی ندارم. هر کسی می خواهد جای من بیاید ذخایر بانک مرکزی را از بین نبرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۰

  دست به ذخایر نمی زنید چون برای کارهای خودتان نیاز دارید ولی روزانه ارزش پول ما پایین بیاد روز به روز تورم فقر بیشتری را ما مردم تحمیل کنید هیچ مهم نیسن فقط خدا باید به فریاد ما برسه با بودن شما

 • بازنشسته
  ۳ ۰

  حقوقهای انچنانی همتی ومدیران وکارکنان انها که دیگر حقوق بانکها را تحت الشعاع قرارداده حقوقهایشان که از قانون نظام هماهنگ برخوردارنیستند وهرچه بخواهند به کارکنان خود حقوقهای دوبرابری دیگر کارکنان بانکهای دیگر میدهند ونظام حقوق بانکها را زیر سئول خواهند برد

 • عباس چاوشی از همدان
  ۰ ۰

  با سلام و آرزوی موفقیت برای ملت ایران عزیز ،از آنجاییکه بنده از میزان علم اقتصاد ، سواد اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و دینی و ...دلسوزی و صداقت در انجام وظیفه و سابقه کاری آقای دکتر همتی دارم ، بشما بزرگواران اطمینان میدهم ایشان صد در صد یکی از اصلاح طلبان با سواد اقتصادی و کاربلد هستند و در این برهه از زمان نابسامان اقتصادی کشور از بهترین گزینه ها برای ریاست جمهوری می باشند.
  لذا با حضور گسترده در پای صندوقهای رای و با رای به ایشان کشوری سر بلند خو اهیم ساخت.