کد خبر 429037

سلبریتی‌ها در روزهای قرنطینه چه می‌کنند؟ +عکس

ستاره‌های مشهور هالیوود که آنها هم این روزها در قرنطینه هستند، سعی می‌کنند با آشپزی، ورزش، نقاشی و... خود را سرگرم کنند.

ایالات متحده‌ی آمریکا و نیویورک یکی از بزرگترین مکان‌های انتشار ویروس کرونا است و سلبریتی‌ها و مردم این کشور نیز همچون مردمان بسیاری از مناطق دنیا در قرنطینه خانگی هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تابناک باتو، تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون از جمله چهره‌های هالیوودی بودند که به کرونا مبتلا شدند. آن دو برای فیلمبرداری فیلمی درباره خواننده معروف الویس پریسلی در استرالیا بودند که به کرونا دچار شدند. خوشبختانه در حال حاضر بهبود یافته‌اند و حالشان خوب است. ادریس آلبا و همسرش نیز پس از ابتلا به کرونا در حال گذران دوره درمانشان می‌باشند.

اما با شیوع ویروس کرونا، سلبریتی‌ها و ستاره‌های هالیوود هم در قرنطینه به سر می‌برند. از امبر هرد تا شارون استون، نائومی واتس و دیگران، آنها در قرنطینه هم نمی‌توانند دست از سرگرمی و شوآف بردارند.

امبر هرد که به خاطر پرونده‌اش با جانی‌دپ همسر سابقش، روزهای سختی را می‌گذارند و هر روز ابعاد رسواکننده‌تری از ماجرایش افشا می‌شود، در حال چیدن پرتقال از باغچه خانه‌اش است.

1

 نائومی‌واتس ستاره فیلم King Kong، در حال تهیه سوپ همراه با سگش بود.

2

حالا که حرف از آشپزی شد خوب است بدانید که اماندا هولدن هم در این روزها به فکر آشپزی کردن افتاده و درست کردن سوپ پیاز فرانسوی را در این روزهای کسل کننده آموخته است.

3

بروک شیلدز بازیگر قدرتمند و زیبا چند ساعتی در روز را به انجام تمرین‌های سخت ورزشی در حیاط آفتابی خانه‌اش سپری کرد. شارون استون بازیگری که این اواخر بسیار تلاش کرده تا دوباره به دوران اوج خود بازگردد، استعداد غریزی در هنر دارد و یک تابلوی جدید برای فالوئرهایش به نمایش گذاشته‌است.

4

آنتونی هاپکینز ستاره‌ی فیلم سکوت بره‌ها هم به نمایش برخی نقاشی‌هایی به قلم خود در اینستاگرام مبادرت کرد.

5

ویکتوریا اسپینال به سافاری آفریقا رفته و در حال تماشای زرافه‌ای ۲ متری در پارک جنگلی پورت لیمبنی در کینت است.

6

بیشتر بخوانید
ارسال نظر