کد خبر 426819

سرانجام رحمت در «پایتخت» +عکس

بازیگر سریال «پایتخت ۶» گفت: خودم هیچ وقت فکر نمی‌کردم رحمت پایتخت تا این اندازه محبوب مردم شود و قرار هم نبود که این اتفاق بیفتد.

هومن حاجی‌عبداللهی که از ابتدا در سریال «پایتخت» با کاراکتر رحمت حضور داشت و در فصل‌های گذشته به فراخور هر فصل نقشش کمرنگ و پررنگ شده است در فصل پنجم و ششم به یکی از نزدیک‌ترین افراد به خانواده نقی معمولی و یکی از نقش‌های اصلی سریال تبدیل شده است.
 
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، او درباره اینکه آیا فکر می‌کردید شخصیت رحمت تا این حد محبوب شود، گفت: «نه خودم هیچ وقت فکر نمی‌کردم رحمت پایتخت تا این اندازه محبوب مردم شود قرار هم نبود که این اتفاق بیفتد.

21

بعد از پایتخت ۱ قرار نبود پایتخت دیگری ساخته شود. بعد از آن تصمیم گرفتند پایتخت ۲ را بسازند و برای یک قسمت انتخاب شدم. قرار نبود پایتخت ۳ ساخته شود، اما ساختند و محسن تنابنده به دلیل اینکه مردم رحمت را در همان یک قسمت فصل قبل دوست داشتند، در فصل سه آورد و ۸ قسمت حضور داشت. فصل چهار هم قرار نبود ساخته شود که بعد از ۳ تصمیمش گرفته شد و همینطور فصل ۵ که دو سال در حال مذاکره بودند.

وی در ادامه درباره اینکه در سریال «پایتخت» چقدر از بداهه پردازی بازیگر‌ها استفاده می‌شود گفت: ما تمام اوقات عین متن جلو می‌رویم و شاید در طول کار ۱۰ الی ۲۰ درصد از بداهه استفاده کنیم. بداهه‌ها نیز حتما با هماهنگی محسن تنابنده انجام می‌شود و ما پیشنهاد می‌دهیم اگر قبول کند استفاده می‌کنیم و اگر هم قبول نکند استفاده نمی‌کنیم چرا که صددرصد به او اطمینان داریم و می‌دانیم که از بیرون نگاه می‌کند و به کار اشراف دارد و در خروجی سریال این را دیدیم. این اعتماد در هر شش فصل پایتخت بوده و ما وقتی جلو می‌رویم به محسن اعتماد کامل داریم.

بازیگر سریال «پایتخت» در ادامه درباره مابه‌ازای بیرونی شخصیت‌های این سریال گفت: «همه شخصیت‌های پایتخت ما به ازای بیرونی دارند و در بطن اجتماع هستند و همه‌شان شخصیت دارند و در چند بعد زندگی می‌کنند.»

وی درباره تکه‌کلام‌هایم کاراکتر رحمت گفت: تکه‌کلام‌هایم هم پیشنهاد خودم بوده هم پیشنهاد تنابنده و هم در متن بوده است. همچنین فیلمنامه بسیار خوب به نگارش درآمده بود و خودم هم توانستم تکه‌کلام‌هایی برای رحمت پیدا کنم.

حاجی‌عبداللهی درباره فرجام کاراکتر رحمت هم گفت: معلوم نیست و بستگی به نظر تنابنده دارد و اینکه چه داستانی و چه عاقبتی را برای رحمت در نظر گرفته است. در متن فیلم نامه و ذهنش که قصه‌ها را می‌پروراند و آن موقع باید ببینیم چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۶

  سخیف ترین سریال دهه گذشته پایتخت بوده !!! البته پایتخت 1 خوب بود ولی تنابنده بسیار در ساخت سریال پایتخت زیاده روی کرده

 • ارشیدا
  ۱ ۱

  این سریال پایتخت خیلی خیلی قشنگه دوستش داریم 😙😙😙😙😙😙

 • زهرا خوب
  ۱ ۱

  خیلی خوب هست سریال پایتخت خیلی خیلی خیلی خیلی دوستش دارم عالی هستش زحمت کشیدن درست کردن ممنونم از همه ی بازیگرا رو دوست دارم