کد خبر 389966

تیپ رسمی ملانیا ترامپ در کنگره آمریکا +تصاویر

ملانیا ترامپ برای نخستین بار به تنهایی به کنگره آمریکا رفت و در کنگره با گروهی از قانونگذاران درباره بحران مواد مخدر گفت‌و‌گو کرد.

همسر رئیس جمهور آمریکا در نخستین سالگرد تصویب یک قانون فدرال که دسترسی افراد معتاد به مواد مخدر به روش های درمانی را افزایش می دهد، به کنگره آمریکا رفت تا از نمایندگانی که آن قانون را تصویب کرده بودند، قدردانی کند.

ملانیا ترامپ

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، این قانون سال گذشته با تصویب نمایندگان احزاب جمهوریخواه و دموکرات و با امضای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، به صورت اجرایی در آمد.

ملانیا ترامپ که برای نخستین بار به تنهایی به کنگره آمریکا رفته بود، در ملاقات با نمایندگان گفت که به خاطر تصویب این قانون ما می‌توانیم به دنبال راه‌هایی برای کاهش مصرف مواد مخدر در میان زنان در دوران بارداری باشیم.

ملانیا ترامپ

در این مراسم، شخصیت های مختلفی از جمله کلین کانوی، مشاور ارشد ترامپ و نمایندگان جمهوریخواه مجلس نمایندگان و سنای آمریکا شرکت داشتند.

ملانیا ترامپ

جو منچن سناتور دموکرات ایالت ویرجینای غربی، ایالتی که بیشترین میزان مرگ ناشی از مصرف مواد مخدر در آمریکا را دارد، نیز از حاضران در این جلسه بود.

ملانیا ترامپ

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری