۱۲ قدم کائنات برای رسیدن به ثروت و موفقیت

اگه حرفی از قوانین کائنات باشد اکثراً ذهن‌ها به سمت قوانین معنوی جهان و قانون جذب میرود. در نتیجه، یکسری قوانین به هم پیوسته وجود دارد که میتواند بر تمام جنبه‌های زندگی شما تائیر بگذارد.

۱۲ قدم کائنات برای رسیدن به ثروت و موفقیت

قانون کائنات | اصلی ترین قانون کائنات برای کسب ثروت و موفقیت

به گزارش اقتصاد آنلاین، همه ما خیلی قانون جذب را شنیده‌ایم ولی درباره قانون قطبیت چی؟ قانون یگانگی الهی چی؟ یا قوانین دیگه‌ کائنات ؟ 

قانون جذب فقط یکی از 12 قانون جهانیه که در کنار 11 قانون دیگه اثر بخش‌تر می‌شود. این قوانین به ما کمک می‌کند تا زندگی معنوی و مادی فوق‌العاده‌ای داشته باشیم. حالا اینجا از سیر تا پیاز این 12 قانون را به صورت کاملاً دقیق و علمی به شما یاد می‌گوییم. در ادامه آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم. پس حتماً باما همراه باشید.

اگه نتوانید با کائنات ارتباط برقرار کنید، قطعاً به مانع بر می‌خورید. اگه الان برنامه‌ریزی کردید و همه تلاشتان را کردید و نهایتا خسته و خودتان را ورشکسته می‌بینید یا حتی ناامید شدید! خب قطعاً یه جای کار می‌لنگد! البته نگران نباشید ما اینجاییم تا حال بد شما رو تبدیل به حال خوب کنیم.

راندا برن،نویسنده راز:

همه‌ی قوانین مربوط به آفرینش به شما کمک می‌کنند تا هر آنچه را که می‌خواهید فقط در 3 مرحله خلق کنید: درخواست کردن، باور کردن و دریافت کردن

پیروی از قوانین کائنات

برای رسیدن به موفقیت هرگز این کارها را انجام ندهید

مقدمتاً باید بگویم افرادی که از این قوانین استفاده می‌کنند؛ حتی در سخت‌ترین شرایط، دارای آرامش و تفکر پیش برنده هستند. بنابراین این آدمها حس رشد بیشتری نسبت به قبل از آگاهی این قوانین خواهند داشت. البته شاید قوانین در ظاهرِ امر در چند خط خلاصه بشوند، ولی مهم درکِ شما از آن قانون‌ها است؛ که باید به آن دقت کرده و رویش متمرکز شوید. بنابراین اگه خوب این قوانین را درک کنید تغییرات زیادی که روی شما خواهد گذاشت را حس خواهید کرد. 

1. قانون یگانگی الهی

یکی از قانون‌های بنیادی و ریشه‌ای و اولین قانون مهم در قانون کائنات، قانون یگانگی الهی هست. طبق این قانون هر انتخاب، کلمه و اعتقادی که دارید روی دنیا و افراد در زندگیتان تاثیر می‌گذارد. خیلی اوقات این تاثیرات فوری آشکار می‌شوند و گاهاً نیز نیاز به زمان دارد و مدتی طول می‌کشد. حتی شاید متوجه اتفاقی که افتاده نیز نشده باشید.

بنابراین تلاش کنید تا خودتان را بخشی از چیزهای اطراف خود بدانید؛ تا بر اساس قانون کائنات زندگی کنید. همه ما یکی هستیم، دانستن و عمل کردن به این مسئله، ما را قدرتمندتر و عاطفی‌تر می‌کند. 

 2. قانون ارتعاش

طبق قانون دوم یعنی قانون ارتعاش، همه ذره‌ها در کائنات مدام در حرکت‌اند و همیشه انرژی دارند. این قانون درباره کلیت جهان مانند سیاره‌ها و ستارگان صدق می‌کند. حتی به صندلی که برای غذا خوردن یا استراحت کردن روی آن نشستید نیز صدق می‌کند. بنابراین یادتان باشد هر چیزی که در هستی هست یک فرکانس انرژی خاصی را دارد.

ذره‌هایی که انرژی زیادی دارند با ذره‌های پر انرژی دیگری ارتباط دارند.

ذره‌هایی که انرژی پایینی دارند هم با ذره‌های کم انرژی ارتباط دارند.

اگه می‌خواهید زندگی کاملی داشته باشید؛ به فکر بالا بردن فرکانس انرژی فردی خود باشید.

3. قانون مکاتبات

این قانون با اولین قانون کائنات یعنی قانون اساسی یگانگی الهی رابطه مستقیم دارد. نکته و ایده کلیدی این موضوع است که؛ که الگوها در کائنات تکرار می‌شوند و الگوهای شناخته شده می‌توانند در مقیاس کوچیک هم تکرار بشوند.

مثلاً: به الگوهای دایره‌ای شکل که در جاهای زیادی در کهکشان ظاهر می‌شوند کمی فکر کنید. بعد به الگوهای زندگی خودتان فکر کنید و توجه کنید که چطور در جای دیگری در این دنیا تکرار می‌شوند! با این کار می‌توانید الگوهای متنوعی ایجاد کرده و نحوه ایجاد تغییرات در مقیاس وسیع را بیاندیشید.

4. قانون جذب از قوانین کائنات

همینطور که می‌دانید قانون جذب به ما می‌گوید که دوست داشتن، دوست داشتن را جذب می‌کند. برا هیمنِ لازم است بدانید که برای داشتن چیزهایی که در زندگی نیاز دارید یا می‌خواهید به آن برسید، چطور به آن‌ها ارتعاش بفرستید. قطعا چیزی که به آن تمرکز کنید را همراه با تلاش، به دست خواهید آورد.

درس کلی برای عموم این است که؛ هر چقد مثبت‌اندیش و فعال و دوست داشتنی باشید؛ همه این موارد را در زندگی بیشتر جذب می‌کنید. بدبینی، ترس و بی حال و تفکرات منفی شما را به سمت تجربه‌های منفی در همه جنبه‌های زندگی سوق می‌دهد.

گام اول شروع و آغازِ عمل کردن به قوانین کائنات و قانون جذب، نگاهِ مثبت به زندگی و رویدادهای آن است. هزینه که نداره، پس شروع کنید.

5. قانون عمل الهام شده

این قانون ارتباط دقیقی با قانون جذب و قانون کائنات دارد. این قانون به ما می‌گوید که به صورت جدی و مداوم هدفی که دارید را دنبال کنید و رها نکنید. گاهی وقت‌ها کاری یا هدفی که می‌خواهید دنبال کنید؛ اغلب الهام از درون آدمی است. کومار می‌گوید: عمل الهام بخش مثل همان عصبانیت و آرامش درونی است. خیلی‌ها فکر می‌کنند که تجسم کردنِ یک هدف و داشتن نگرش مثبت برای رسیدن به آن کافی است؛ در حالی که در کنار آن باید تلاش کنید. باید کنار این قوانین قدم‌هایی هم به سمت هدف بردارید؛ حالا این قدم‌ها کوچیک هستند یا بزرگ، فرقی ندارد.

۶. قانون تغییر دائمی شکل انرژی

قانون تغییر دائمی شکل انرژی می‌گوید، همه چیز در دنیا در حال تغییر شکل هست. شما نمی‌توانید این تغییران را ببینید زیرا بیشترشان در سطح سلولی و اتمی هستند ولی همواره در جریان هستند.

این قانون به شما کمک می‌کند تا بتوانید در خودتان تغییر مثبت ایجاد کنید. برای همین یادتان باشد ارتعاشات بالا باعث بالا رفتن ارتعاشات پایین می‌شود. اگه شما یک فرد پر انرژی و شاد هستید و دوستی دارید که کم انرژی‌تر یا ارتعاشاتش پایین‌تر از شماست، با بودن در کنار شما باعث بالا رفتن و تغییر در انرژی دوستتان می‌شود.

با درک کامل این قانون می‌توانید با افکار و اعمالتان، انرژی‌های منفی اطرافتان را هم از بین ببرید.

۷. قانون علت و معلول از قوانین کائنات

یکی از واضح‌ترین قوانین کائنات، قانون علت و معلول است. این قانون به ما می‌گوید که هر اقدامی یک واکنشی هم دارد. این جمله را در فیزیک بارها خوانده‌اید که هر کنشی واکنشی دارد. خیلی‌ها از این قانون در جنبه فیزیکی در دنیا مطمئن هستند ولی نمی‌دانند که چطور در جنبه‌های کائنات به کار می‌رود.

این موضوع را یادتان باشد که زندگی روحی‌تان می‌تواند بر کائنات اطرافتان تاثیر بگذارد و باعث واکنش‌های مثبت و منفی بشود. همچنین محیط فیزیکی نیز می‌تواند به شکل بد یا خوب روی روحیات شما اثر بگذارد. کمی به این فکر کنید که چه ارتباطی بین مسائل روحی و فیزیکی هست!

۸. قانون جبران

طبق قانون جُبران (قانون تاوان) چیزی که داده‌اید به شما بر می‌گردد. مثل همین مثالی که از هر دستی بدهید از آن یکی دست می‌گیرید. این موضوع دقیقا شبیه به قانون جذب هست. ولی با تمرکز به این قانون می‌توانید خسارت‌ها را جبران کنید.

اگه شما مقداری پول برنده شوید، شاید فکر کنید که جایزه گرفته‌اید. اما نسبت به نحوه زندگیتان، این ثروت زیاد می‌تواند به جای ایجاد یک زندگی بهتر به زندگی بدتری منجر شود.

این قانون به شما می‌گوید که زندگی مانند سیاره‌های زمین است و هر چیزی را که بکارید همان را برداشت می‌کنید؛ نه کم تر نه بیشتر.

۹. قانون نسبیت از قوانین کائنات

این قانون درباره خنثی بودن چیزها در تنهایی است. مثالاً: فکر کنید که شما فرد فقیری هستید. احتمالاً به این دلیل که شما 3 تا دایی پولدار دارید. وقتی این قانون را به ذهنتان می‌سپارید هر اتفاقی که برایتان بیفتد جنبه‌های مختلفی با خودش دارد و تک بُعدی نیست. همین جنبه‌های مختلف گاهی شما را سپاسگزارتر می‌کند و به شما نشان می‌دهد که کجا در زندگیتان می‌توانید پیشرفت کنید.

۱۰. قانون قطبیت

قانون قطبیت جزء قوانین مهم کائنات است. این قانون به ما یاد می‌دهد که هر چیزی مخالفی دارد و همین مخالف‌هاست که به ما اجازه درک زندگی را می‌دهد. اگر در دوران سختی هستید به شما کمک می‌کند که ارزش روزهای خوب و پیشرفت‌ها را بدانید.

اگه این مسئله همیشه یادتان باشد؛ انعطاف شما را در زمان‌های سخت بالا می‌برد. به عنوان مثال؛ یک جدایی بد با این حال که سخت است، اما به شما یاد می‌دهد آن چیزی که در یک رابطه به دردتان نمی‌خورد را ول کنید تا چیزی که به دردتان می‌خورد را پیدا کنید.

۱۱. قانون ریتم از قوانین کائنات

قانون ریتم( قانون نواخت یا قانون ضرب ‌آهنگ) که گاهی وقت‌ها به آن قانون حرکت دائمی هم گفته می‌شود؛ این قانون روی حرکت تمرکز می‌کند و به این واقعیت اشاره می‌کند که همه چیزها به صورت چرخه‌ای هستند.

شما می‌توانید این موضوع را در طبیعت هم مشاهده کنید. مانند فصل‌ها و فرآیند پیر شدن جسم. این مسئله در مورد مراحل زندگی افراد هم صادق است و فکر کردن به آن به داشتن دیدگاه جدید کمک می‌کند.

اتفاقات الان زندگی ممکن است که خوب باشد اما هیچ چیزی همیشگی نیست. پس تا زمانی که هست از آن لذت ببرید. همچنین، ممکن است شما در حال حاضر در قسمت منفی چرخه باشید؛ اما ممکن است همین مسئله شما را برای تغییر در چرخه ماه بعد آماده کند.

۱۲. قانون جنسیت از قوانین کائنات

قانون جنسیت ارتباط خیلی کمی با جنسیت بیولوژیکی دارد. بیشتر به این واقعیت اشاره می‌کند که دو نوع انرژی وجود دارد. می‌توانید آنها را مونث و مذکر در نظر بگیرید. همه ما هر دو نوع انرژی را داریم و اگه می‌خواهیم خوشحال و عالی زندگی کنیم باید به دنبال راهی برای ایجاد تعادل بین این دو باشیم. پس به نقشی که هر کدوم از این دو انرژی در زندگی ایفا می‌کنند و همچنین کم و زیادِ آنها فکر کنید.

استر هیکس:

کائنات به کلمات شما پاسخ نمی‌دهند! کائنات به فرکانس شما پاسخ می‌دهند و فرکانس شما را احساساتتان در لحظه‌های مختلف زندگی شکل می‌دهد.

 

منبع: مابندینو
ارسال نظر