قیمت بلیت قطار تهران-کربلا ۹۶۰ هزار تومان تعیین شد + جزییات رزرو

پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطار تهران- کربلا از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ مرداد آغاز می‌شود.

قیمت بلیت قطار تهران-کربلا ۹۶۰ هزار تومان تعیین شد + جزییات رزرو

‌به گزارش اقتصاد آنلاین ، قطار تهران- کربلا به‌صورت ترکیبی از تهران تا شلمچه با قطار چهار ستاره، سپس مسیر ۳۰ کیلومتری شلمچه تا بصره، با اتوبوس و بعد از آن با قطار عراقی، از بصره تا کربلا خواهد بود.

مدت زمان سیر این قطار ۱۸ ساعت در خاک ایران است، ۲ ساعت برای تشریفات گذرنامه زمان لازم است، سپس ۳۰ کیلومتر زوار با اتوبوس تا بصره سیر می‌کنند و پس از آن، ۸ ساعت زمان سیر از بصره تا کربلا خواهد بود.

با توجه به تنوع واگن‌ها در مسیر بصره تا کربلا، قطار تهران - کربلا با ۳ قیمت عرضه می شود؛ این قطار با احتساب واگن اتوبوسی در خاک عراق، ۹۶۰ هزار تومان خواهد بود، برای واگن‌های اتوبوسی وی‌آی‌پی در خاک عراق، قیمت کل مسیر، یک‌ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود و با قطار چهارتخته در خاک عراق، قیمت کل، یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است.

14020528000810_Test_NewPhotoFree

زمان حرکت قطار تهران- کربلا از مبدا تهران، در تاریخ‌های ۳۱ مرداد، ۴ شهریور، ۲۵ شهریور، ۲۸ شهریور، ۱ مهر و ۴ مهر در نظر گرفته شده است.

زمان برگشت قطار تهران-کربلا از کربلا در تاریخ‌های ۷ شهریور، ۱۱ شهریور، ۱ مهر، ۴ مهر، ۸ مهر و ۱۱ مهرماه است.

ظرفیت این قطار ۳۵۰ نفر است و برای شروع، هفته ای یک قطار و بعد از اربعین، هفته‌ای دو قطار در این مسیر، سیر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، بلیت این قطار از فردا ساعت ۱۰ صبح از طریق سایت Sale.raheparvaz.com قابل خریداری است.

منبع: فارس
ارسال نظر
ارسال نظر