گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های ۵ میلیاردی غرب تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵ میلیاردی غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۵ میلیاردی غرب تهران

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ انتخاب یک محله مناسب برای زندگی و سرمایه‌گذاری دغدغه همیشگی ما بوده است.

ما در این گزارش سعی داریم غرب تهران که جزو مناطق معروف تهران است را مورد بررسی قرار دهیم تا به شما برای خرید و یا سرمایه‌گذاری بهتر کمک کنیم.

با بودجه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان اگر قصد خرید مسکن در صادقیه را دارید، می‌توانید واحدی ۸۲ متری که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را خریداری کنید.

با سرمایه ۵ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۷۰ متری در سعادت‌آباد درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد را خریداری کنید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در غرب تهران را دارید می‌توانید واحدی ۱۰ ساله در گیشا(کوی‌نصر) با متراژ ۷۲ متر و ۱ اتاق خواب را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

همچنین واحد آپارتمانی ۲۴ ساله در شهرک‌غرب با متراژ ۹۲ متر و ۲ اتاق خواب ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان دارد.

اگر با سرمایه‌ای حدود ۵ میلیارد تومان قصد خرید واحد در غرب تهران را دارید، می‌توانید واحدی ۱۰۲ متری در ستارخان درحالی که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را معادل ۴ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

و برای خرید واحدی در طرشت با سنی معادل ۷ سال و متراژ ۱۰۳ متر و ۲ اتاق خواب، لازم است مبلغی معادل۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

اگر علاقه به واحد های نوساز دارید، می‌توانید واحدی در‌جنت‌آباد مرکزی با متراژی معادل ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب به ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.

و در روزهای گذشته واحد آپارتمانی ۷۹ متری درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، معادل ۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها