گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های ۱۲۰ متری‌ مرکز تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۲۰ متری‌ مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۱۲۰ متری‌ مرکز تهران چند؟

اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛  از آنجایی که مناطق مرکزی تهران از مناطق پر‌طرفدار به شمار‌ می‌رود و دسترسی آسان به تمام خدمات رفاهی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید مسکن و زندگی یا سرمایه‌گذاری باشد. به همین دلیل این گزارش را به برسی قیمت واحدهای ۱۲۰ متری در مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

در بلوار کشاورز برای خرید یک واحد ۱۱۵ متری ۱ ساله که ۳ خواب دارد، لازم است مبلغی معادل ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کنید.

سرمایه لازم برای خرید یک آپارتمان ۱۱۶ متری که ۱۵ سال از ساخت آن‌ می‌گذرد و ۳ خواب دارد، ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

واحدی ۱۱۵ متری در فاطمی که نوساز است و ۳ خواب دارد، در روزهای اخیر به قیمت ۸ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان معامله شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در جهاد را دارید، می‌توانید با بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان یک آپارتمان ۲۴ ساله و ۲ خوابه را خریداری کنید.

ارزش یک واحد ۱۱۰ متری در میدان ولیعصر که ۹ سال عمر کرده است و یک خواب دارد، معادل ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

اگر بودجه شما معادل ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است، می‌توانید صاحب آپارتمانی ۱۲۰ متری در امیرآباد شوید که ۶ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ خواب نیز دارد.

یوسف آباد نیز از دیگر‌ مناطق محبوب مرکز تهران به شمار می‌رود که متقاضیان زیادی برای خرید املاک دارد. یک ملک ۱۴ ساله و ۱۱۶ متری با ۳ خواب در این محله، به مبلغی معادل ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۱۲۰ متری‌ مرکز تهران چند؟

ارسال نظر

آخرین خبر ها