تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های قدیمی ساز غرب تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های قدیمی‌ساز غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است.

ما در این گزارش سعی داریم غرب تهران را که از مناطق محبوب است مورد بررسی قرار دهیم تا به شما در انتخاب بهتر مسکن در این مناطق، کمک کنیم.

به طور مثال برای خرید واحدی ۱۵۵ متری در سعادت‌آباد که ۱۵ سال از ساخت آن میگذرد و ۳ خواب دارد ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بودجه لازم دارید.

اگر‌ واحد آپارتمانی ۱۰۰ متری در صادقیه بخواهید که شامل ۲ خواب باشد و ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد ۲ میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان سرمایه لازم دارید. همچنین واحدی با متراژ ۷۴ متر در همین منطقه که ۱۸ سال از ساخت آن بگذرد و ۲ خواب داشته باشد، ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

واحدی در گیشا (کوی نصر) با متراژ ۹۸ متر و ۲ خواب، که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

واحدی ۵۳ متری در طرشت که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خواب داشته باشد قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحد آپارتمانی در ستارخان که متراژ آن ۸۰ متر باشد و ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان سرمایه لازم است.

واحدی ۱۵۶ متری در شهرک‌غرب که ۱۷ سال از ساخت آن بگذرد و ۳ خواب داشته باشد ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

بودجه لازم برای خرید یک واحد ۵۶ متری در پونک که ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۱ خواب دارد، ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

غرب تهران

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها