کد خبر 513810

وزیر راه و شهرسازی؛

امسال ستاد نوروزی تشکیل نمی‌شود

وزیر راه از آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارایه خدمات در ایام نوروز خبر داد و از مردم نیز درخواست کرد که طی نوروز از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمد اسلامی با بیان اینکه امسال برخلاف سال‌های گذشته ستاد نوروزی تشکیل نخواهد شد، اظهار داشت: با وجود اینکه ستادی نخواهیم داشت، اما وزارت راه و شهرسازی آمادگی لازم را برای ترددهایی که در نوروز انجام می‌شود، خواهد داشت.

وی تاکید کرد:باید ظرفیت و مدیریت‌مان را در ایام نوروز در اوج نگه داریم؛ اما با این حال مردم نیز بایستی از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

اسلامی تصریح کرد: تمامی تمهیداتی که طی پروتکل‌های وزارت بهداشت از طریق قرارگاه عملیاتی و ستادملی مقابله با کرونا ابلاغ شده است، در ایام نوروز رعایت خواهند شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که مردم را به سفر تشویق نخواهیم کرد؛ اما معتقدیم  باید در ایام نوروز کاملا آماده و مهیا برای ارایه خدمات‌ باشیم،‌ اضافه کرد: طی این ایام، تمامی سیستم مدیریت جاده‌ای از قبیل پلیس و هلال احمر و دیگر سازمان‌ها نیز باید آمادگی کامل را داشته باشند تا خدای ناکرده اگر مشکلی برای فردی یا جایی حادث شد، بتوان به‌طور مطلوب آن را مدیریت و رسیدگی کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر