کد خبر 513514

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری؛

ساختار سفرهای هوایی در نوروز۱۴۰۰ تغییر کرد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، گفت: روند سفرهای نوروز برای حفظ سلامت مردم تغییر خواهد کرد تا انگیزه مردم برای سفر کاهش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: طرح سفرهای نوروزی با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال مانند سال‌های گذشته اجرا نمی‌شود، اما در حین حال ناوگان شرکت های هواپیمایی آمادگی انجام سفرهای ضروری را خواهند داشت.

وی با بیان این که برنامه‌ریزی‌ها در راستای پاسخگویی به انجام سفرهای ضروری در این ایام صورت گرفته است، افزود:طی سال های قبل یکماه قبل از ایام نوروز امکان پیش خرید پروازهای داخلی وجود داشت، اما در ایام نوروز 1400 پرواز فوق العاده یا در نظر گرفتن ناوگان ویژه برای پاسخگویی به سفرهای نوروزی نخواهیم داشت و فقط سفرهای برنامه‌ای انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه البته در زمان حاضر ممنوعیتی برای خرید و فروش بلیت نوروزی وجود ندارد، گفت: مانند سایر ایام سال، متقاضیان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت پس از استعلام‌گیری از وضعیت سلامت‌شان، اقدام کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تاکید کرد: نوروز 1400 فقط سفرهای برنامه ای انجام می شود و افزایش ظرفیت مانند سال های قبل نخواهیم داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر