کد خبر 461108

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

بهره‌برداری ۸۰۰کیلومتر بزرگراه در کشور

وزیر راه و شهرسازی گفت: در هفته دولت ۳۷۴کیلومتر راه اصلی و فرعی در آذربایجان غربی افتتاح می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد اسلامی امروز ۲۹ مرداد در حاشیه کلنگ زنی محور خوی- قطور- رازی افزود: در هفته دولت در آذربایجان غربی ۳۷۴ بزرگراه و راه اصلی و روستایی افتتاح می شود.

 وی با اشاره به اینکه در این هفته تعدادی مسکن مهر آماده تحویل به مردم تحویل داده می شود، تصریح کرد:  مهترین طرحی که در استان در این هفته افتتاح می شود، پایانه سرو است که مناسبات کشور را با ترکیه را بیشتر خواهد کرد. 

‌اسلامی خاطر نشان کرد: امیدواریم قطعه اول راه خوی به رازی که جاده بین المللی است تا پایان ۳ سال به اتمام برسد و اتوبانی در شان ملت و دولت باشد.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در سال جاری ۸۰۰کیلومتر بزرگراه در کشور افتتاح خواهیم کرد، اظهار کرد: جاده ایواوغلی به بازرگان که در سال های قبل عملیات اجرایی آن شروع شده با مشکلاتی مواجهه است که امیدواریم با رفع موانع بزودی باقیمانده قطعات به پایان برسد.

وی در خصوص آخرین روند طرح ملی مسکن در کشور نیز افزود: تاکنون ۵۳۰ هزار نفر واجد شرایط هستند که  ۲۰هزار نفر پایش و افتتاح حساب کرده اند که اگر مردم در افتتاح حساب سریعتر اقدام کنند این طرح با شتاب انجام می گیرد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به حادثه خیز بودن مسیر سه راهی ایواوغلی یاد آور شد: دو میدان با هندسی متناسب با ترافیک و زندگی مردم برای سه راهی ایواوغلی پیش بینی شده تا با اجرای این دو طرح وضعیت منطقه بهبود یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر