کد خبر 457851

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد؛

رایزنی با وزارت ارشاد برای خانه‌دار شدن خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خانه‌دار شدن خبرنگاران هستیم تا در استان‌ها امتیازی برای این قشر در نظر گرفته شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، محمد اسلامی عصر امروز در حاشیه افتتاح فاز دوم پروژه کوی سجادیه و شروع عملیات فاز سوم این پروژه در جمع خبرنگاران، پروژه کوی سجادیه اراک را یکی از کامل‌ترین پروژه‌های شهری کشور توصیف کرد و اظهار داشت: این پروژه باعث جایگزینی ساختمان‌های مستحکم با بافت فرسوده شده است.

وی پروژه باغ خلج را نمونه موفق اصلاح بافت فرسوده دانست و افزود: امروز افتتاح فاز دوم این پروژه انجام، عملیات فاز سوم آغاز و فاز چهارم هم انجام خواهد شد و این محله به عنوان یکی از بافت‌های ناکارآمد اصلاح شده تعیین تکلیف می‌شود.

وزیر راه در رابطه با طرح مسکن ملی نیز بیان کرد: یک میلیون و ۶۰۰ هزار ثبت نام انجام شده است که از این تعداد حدود ۹۷۰ هزار نفر واجد شرایط اولیه بودند که از این تعداد ۴۳۰ هزار نفر مدارک را ارائه کردند که باید تشکیل پرونده و پول به حساب تعیین شده واریز کنند که تاکنون ۲۰ هزار نفر پول مورد نیاز را واریز کرده‌اند و با این اقدام شاهد شکل‌گیری نهضت مسکن سازی بوده‌ایم.

اسلامی اظهار کرد: برای مسکن خبرنگاران با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رایزنی و مذاکره و در حال پیگیری هستیم که در استان ها امتیازی برای این قشر در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر