{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432104

سفارت ایران در ایتالیا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پرواز فوق‌العاده رم - تهران به شماره ۷۳۸شامگاه جمعه بدنبال پیگیری‌های مکرر این سفارتخانه انجام می‌شود و مسافران باید برگه‌های اظهارنامه بهداشتی را تکمیل کرده باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در این اطلاعیه از مسافران تقاضا شده است با هدف تسریع در فرآیند پرواز و انجام تشریفات اداری و بهداشتی در زمان مناسب اعلام شده از سوی دفاتر ایران ایر در رم و میلان در فرودگاه حضور داشته باشند.

براساس این اطلاعیه تمامی مسافران باید برگه های اظهار نامه بهداشتی را که قبلا طی اطلاعیه های قبلی در کانال تلگرامی سفارت ایران در رم قرار داده شده را تکمیل و امضا کرده و در مبادی خروجی تحویل دهند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که از سوار شدن افرادی که فرم های مورد نظر را تکمیل و امضا ننموده اند، جلوگیری می شود.

همچنین سفارت ایران در ایتالیا یادآور شد: مسافرینی که تاکنون موفق به تکمیل فرم آنلاین مشخصات فردی نشده اند، لازم است در اولین فرصت و بلافاصله از طریق لینک ذیل نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

https://docs.google.com/forms/d/e/۱FAIpQLSf۵WY۱psaYryE۷IZEfu-eAjB۴DVEGJ۵BS۱VmIDGBd۱q۱pVzUw/viewform

براساس این اطلاعیه این پرواز فوق العاده ساعت ۲۱ امشب به وقت محلی انجام می شود.

بر اساس این گزارش، پرواز فوق العاده بامداد جمعه (۲۹ فروردین ۱۳۹۹ ) ایران ایر بدلیل رفتارهای نامناسب عده ای‌از مسافران بازگشتی به کشور در پرواز روز چهارشنبه (۲۷ فروردین) و عدم تکمین مشارالیهم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مقررات قرنطینه‌ای، مسوولان بهداشتی کشور برای حفظ سلامت مسافران، خانواده‌های آنها و شهروندان ایرانی تصمیم به لغو  این پرواز گرفتند.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    خدا به داد برسه کرونایی ها دارن میان اینور

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری