ماجرای سرقت از حساب شهروندان در بیمارستان قلب تهران چه بود؟

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق و کلاهبردار حرفه‌ای که با سو استفاده از شهروندان اقدام به سرقت از کارت عابر آن‌ها می‌کرد خبر داد و گفت: تا کنون ۲۰ مالباخته شناسایی شدند.

ماجرای سرقت از حساب شهروندان در بیمارستان قلب تهران چه بود؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای افزود: به دنبال افزایش سرقت از حساب شهروندان در بیمارستان قلب تهران به یک روش مشابه رسیدگی به موضوع و دستگیری متهم را تیمی از ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف بر عهده گرفته و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی‌های انتظامی مشخصات و ساعات حضور متهم را شناسایی کردند گفت: با توجه به اطلاعات بدست آمده از متهم، ماموران روز گذشته و در حال گشت زنی در محوطه بیمارستان، وی را مشاهده کرده که بی درنگ وارد عمل شده و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و در بررسی اولیه از متهم ۱۸ عدد کارت عابر غیر، کشف کردند.

ربیس پلیس پیشگیری پایتخت  در خصوص سرقت از حساب شهروندان در بیمارستان قلب تهران تاکید کرد: متهم ۴۷ساله در تحقیقات اولیه با توجه به ادله و مدارک موجود به جرم خود و سرقت از حساب شهروندان به نحوی که با سواستفاده و با عنوان کمک به سالخوردگان پس از اخذ کارت عابر آن‌ها اقدام به تعویض کارت و خالی کردن حساب بانکی آن‌ها می‌کرد، اعتراف کرد و در این خصوص تا کنون ۲۰ نفر از مالباختگان شناسایی شدند.

وی با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهم گفت: متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران
ارسال نظر