کد خبر 446428

شکایت دختر چوپان از مرد کارخانه دار

مرد کارخانه دار که با شکایت دختر چوپان به اتهام تعرض بازداشت شده بود صبح دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با شکایت دختری چوپان آغاز شد. او پس از ثبت شکایت در توضیح ماجرا به مأموران گفت: من و برادرم در شهرمان چوپانی می‌کردیم و بعد از مدتی تصمیم گرفتیم که باهم به تهران بیاییم. بعد از مدتی با این مرد کارخانه دار که دامداری هم دارد و برای نگهداری از گوسفندانش به‌دنبال چوپان می‌گشت آشنا شدیم و قرار شد برایش کار کنیم. چند وقت که از شروع کارمان گذشته بود این مرد من را به دفترش دعوت کرد و با وعده ازدواج از من خواست تا با او رابطه داشته باشم اما وقتی مخالفت کردم به من حمله کرد و مرا مورد تعرض قرار داد. اوایل برای اینکه شکایت نکنم به من وعده ازدواج داد اما وقتی دیدم به وعده‌اش عمل نکرد و فقط قصد سوء‌استفاده داشته از او شکایت کردم.

پس‌ از اظهارات این دختر و تکمیل تحقیقات پرونده آنها به‌ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم صبح دیروز در برابر قضات از خودش دفاع کرد.

این مرد 55 ساله از همان ابتدا منکر هرگونه تعرض به دختر جوان شد و گفت: زمانی که من این خواهر و برادر را دیدم دلم برایشان سوخت چون نه کاری داشتند و نه جایی برای سکونت که من هم به آنها کار دادم و هم خانه‌ای که بتوانند در آن زندگی کنند. اما آنها پس از آنکه متوجه شدند من وضع مالی خوبی دارم با طرح این نقشه تصمیم گرفتند از من اخاذی کنند. در حالی که من اصلاً چنین کاری را انجام نداده‌ام.

در ادامه دختر چوپان گفت: داخل اتاق کار این شخص دوربین مداربسته بود مأموران می‌توانند فیلم‌های دوربین را ببینند که آیا من راست می‌گویم یا نه. من اگر دیر شکایت کردم به‌خاطر این بود که فکر می‌کردم او قصد ازدواج با من را دارد اما وقتی مطمئن شدم خبری از ازدواج نیست شکایت کردم و به پزشکی قانونی رفتم حالا هم من باردارم.

از این‌رو با دستور قضات پرونده متهم و شاکی برای انجام آزمایشات تکمیلی و مشخص شدن اینکه آیا «دی‌ان‌ای» موجود بر لباس دختر چوپان متعلق به این مرد است یا خیر به پزشکی قانونی فرستاده شدند تا در جلسه بعد بر اساس نظریه پزشکان و مستندات پرونده حکم لازم را صادر کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری